Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire illendő lecserélni...

Mennyire illendő lecserélni egy éven belül egy ajándékba kapott telefont? Az utódot saját pénzből venném. Illetlenség?

Figyelt kérdés

Húsvét előtt meghalt a régi telefonom, így Húsvétra kaptam egy belépő szintű okostelót (Samsung Galaxy Trend Lite), amit én választottam ki a kinézete alapján, meg akkor jónak tűnt. Első pillanattól kezdve folyamatosan laggolt, repülő üzemmódban volt bekapcsolástól számított kb. 20 percig, fagyott, szóval nem annyira szerettem, de azt hittem, ilyen egy Androidos teló, mivel eddig nem okostelóm volt, nem tudtam mihez hasonlítani.

Most azonban szülinapjára vettem anyumnak egy Galaxy Grand Neo plus-t és beüzemelés közben vettem észre, hogy az a teló fényévekkel jobb, mint az enyém, és nem laggol állandóan. Szóval most rendeltem magamnak egy ugyanolyan telefont, mint az övé. Szerintetek ez mennyire gáz?


2015. nov. 7. 18:01
 1/3 piriiiii ***** válasza:
Szerintem semennyire sem gáz, elég erős indok az, hogy szar a telefon. :) A szüleidtől kaptad amúgy? Hány éves vagy?
2015. nov. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 |Orfeusz| ***** válasza:
Teljesen indokolható, szerintem nem gáz. Van, aki az ájfonját cseréli minden évben, mert kijön az új... Ahhoz képest ez semmi.
2015. nov. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, a szüleimtől kaptam, kicsit bűntudatom van, mert hirtelen kellett megvenniük nekem, és mégse jó. Most, ahogy anyum telefonját láttam, akkor éreztem úgy, hogy én ezzel a telóval nem szenvedek tovább. Ha nem fagy, akkor rendben van tulajdonképpen, de az elég ritka, még a billentyűzet is laggol.


26 éves vagyok egyébként, és igen, a szüleimmel lakom. de dolgozom.

2015. nov. 7. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!