Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kissebbségi komplexusom van a...

Kissebbségi komplexusom van a korombeliek mellett, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Mikor valaki áll mellettem és beszélget a barátjával vagy egy csoport előtt megyek el vagy ők mennek el mellettem akkor egyből azt érzem hogy engem lenéznek.


A fiúknál inkább félelem van és alsóbbrendűnek érzem magamat.


A lányok nál meg azt hogy lenéznek és egy senki vagyok a szemükben... Ezért is nem merek soha lányokkal beszélni... Egy évben jó hogy ha 3x szólok lányhoz.. Vagyis ők hozzám,de fiúkkal se nagyon beszélek.


Mit tehetek hogy ne érezzem ezt? Mindenkinél ezt érzem.


Barátaim sincsenek.



17/f


2015. nov. 7. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Megértelek kérdező,én is mindig ugyanezt érzem. Én a fiúkkal vagyok így,hogy csak akkor beszélek velük,ha muszáj,mert alapból nem tudok mit mondani nekik és a többség szörnyen idióta,ezért ők nem is érdekelnek. Általánosságban kevés emberrel beszélgetek,de azért általános iskolában is volt 1 barátnőm és most is 1-2 lánnyal elbeszélgetek és nem is kell több, nekem ez így pont megfelel :) 15/L
2015. nov. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Soha ne feledd, egy vélemény mindig csak egy vélemény, nem az igazság. A fiúk közt sokan vannak, aki úgy akarnak nagyobbak lenni, hogy másokat lenyomnak. De ugye nem lesznek valóban nagyok ettől? Naugye.

Meg kellene találnod, azt a tevékenységet, amit szeretsz, ami lelkesít! Rajz,festés, ének, színjátszó, zene. És azt csinálni, ahhoz csoportot keresni - ott lenne hasonló érdeklődésű társaság, ahol az adódik, hogy beszélgess...

2015. nov. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!