Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kisebbségi komplexusom van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebbségi komplexusom van a párom mellett, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pedig nem érezteti egyáltalán, hogy bármivel rosszabb lennék nála, de én annyira úgy érzem. Okos, már van egy diplomája, most mesterképzésre jár, van már munkája, mindenki szereti, sok barátja van, nagyon jól néz ki... Én pedig még azt sem tudom, mit akarok kezdeni az életemmel, elvileg jövőre én is kezdem az egyetemet (ha felvesznek), nincs túl aktív társasági életem, külsőre sincs bennem semmi extra, kis senkinek érzem magam hozzá képest. Rajta nem látszik, hogy zavarná ez, de akkor is...
2014. ápr. 16. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szedj magadra egy kis önbizalmat,szeresd meg magad,és megoldódik a probléma.Persze ez nem könnyű,egyszerű,nem megy gyorsan,de megéri energiát fektetni bele.
2014. ápr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasonló problémám van, csak nekem egyáltalán nincs társasági életem és kifejezetten ronda vagyok:(
2014. ápr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem ha melletted állna valóban, jobban el tudnád fogadni, hogy te még "nem vagy kész".
2014. ápr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2021. máj. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!