Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek szomorkodjak,...

Szerintetek szomorkodjak, hogy nekem csak 170 ismerősöm van facebook-on míg másnak 800,1000,2000 stb?

Figyelt kérdés
2015. nov. 8. 12:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Nekem 0 van! "


Én regisztrálva sem vagyok. :-)

Voltam, aztán kb. fél év után töröltem a regisztrációmat, mert rájöttem hogy az egész egy értelmetlen marhaság.

Akik érdekelnek, azokkal tartom a kapcsolatot, az meg hogy pld. a volt óvodás csoporttársam éppen milyen marhaságot oszt meg, nem érdekel.

2015. nov. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 opened paradise ***** válasza:

Nem,nem úgy,hogy regelve vagyok és nulla.

Nulla és soha nem is voltam fent.

2015. nov. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Értem. :-)
2015. nov. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem majdnem 2000 van, mivel anno elég aktív felhasználója voltam a facebooknak, bár mentségemre szóljon, én mindig is nagyon ritkán jelöltem be embereket.

Nincs azzal semmi baj, ha csak 170 ismerősöd van facebookon, főként, ha még szelektálva is vannak.

Én leszarom már az egészet, több napom rá menne, mire mindenkit kitörölnék, akivel nem vagyok olyan jóban.

2015. nov. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nekem 46 van és legalább mindet ismerem
2015. nov. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!