Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek 1-10...

Lányok szerintetek 1-10 milyen külsőre ez a srác? És így ránézésre mit mondanátok róla? Mindent, amit gondoltok mondjátok és hogy szerintetek miben változtasson külsőleg. 2 képet rakok róla.

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


2015. nov. 9. 09:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Na jó azért a "letolod géppel egy centisre" meg a másik szélsőség. A kérdező haja, és eközött van pár lehetőség.


Kérdező, engem férfiként pont nem érdekel, hogy milyen a hajad, viszont látom mi a problémájuk a válaszolóknak.

Nyilván ismerek olyan hosszabb hajú férfiakat, akiknek jól áll, de nekik sokkal markánsabb vonásaik vannak, mint neked, és persze nem tizenévesek.

Neked a még fiús, eleve lágy(abb) vonásaidat még inkább femininné varázsolja ez a frizura. Plusz a gesztusaid is lányosak lesznek tőle, hiszen folyton igazgatnod kell, ha ki akarsz látni mögüle, az pedig elég hülyén néz ki, hogy állandóan arrébb simogatod a hajad, vagy ami még rosszabb: a fejedet oldalra dobálva próbálod eltávolítani a látómeződből :)


Látod itt is, 10-ből egy lánynak tetszett az összkép.


Innentől rajtad áll, hogy hajlandó vagy-e bevállalni a 10szer nehezebb ismerkedést, vagy elkezdesz nézelődni firzurák után, lementesz fényképet, elviszed a fodrászhoz, hogy csinálja meg.


Vagy választhatod azt, amit én: magadnak vágod a hajad.

Nem olyan nagy ördöngősség, persze kell hozzá legalább két tükör egymással szemben, és ugye meg kell venni egy normálisabb hajvágógépet (kb 5-8000 Ft), de ennek az ára pár vágás után megtérül. Elsőre nem lesz az igazi, de aztán bele fogsz jönni.

Nekem is először elég fura lett a végeredmény, harmadik-negyedik alkalommal pedig már szinte csukott szemmel is megy :D

2015. nov. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Fertelmes ez a haj.Menjél el fodrászhoz,majd ő megmondja mi áll jó.Majd tegyél fel képet,és akkor pontozok
2015. nov. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Egyik képen sem látni szinte semmi mást, mint a hajadat.

Az meg engem személy szerint a legkevésbé sem érdekel, szóval van valami olyan képed, ahol látszódsz is?

Nota bene: A külsőség nem minden !

2015. nov. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

nekem bejön a hajad is, a skálán 9-10 közt vagy valahol :)) és ne vágasd le! :P

22/L

2015. nov. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!