Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tetszik ez a srác ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszik ez a srác ha külsőleg nem épp egy ideál, belsőleg meg szinte nem is ismerem?

Figyelt kérdés

Szemüveges, a fejformája olyan hogy a szájánál előrébb áll (egeres), az első két foga folyton kilóg a szájából és elég vékony. Hogy menőbb legyen teletetováltatta magát, ebből az lett hogy a vékony alkatú srácon hatalmas tetkók vannak és elég nagy a kontraszt...

És tudom hogy mások csodálkoznának hogy miért veszem észre, de nem megy hogy ne vegyem. De nincs bátorságom ismerkedni vele, mert lehet hogy visszautasítana és az tök gáz lenne :S Plusz láttam már nevetgélni egy szőke sportos lánnyal úgy hogy szerintem labdába se rúghatnék nála mert én nem vagyok elég edzett...

Szóval hogy csináljam hogy ezentúl ne tetsszen? Kezdjem el kerülni? Per pill még elég rosszul esik hogy nem igazán vagyunk beszélő viszonyban.


2013. okt. 31. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Csoda történt emberek! Itt egy felszínes, kisebbségi komplexusokkal rendelkező, önbizalom hiányos, általánosító, másokat lenéző lány aki még hülye is.

Hihetetlen párosítások.

2013. okt. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nyugi....14 évesen még buta az ember.
2013. okt. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Egy újabb felszínes lány, aki rá akarja dumálni magát, hogy ne tetsszen neki a srác, mert ha más lánynak sem tetszik, akkor neki sem tetszhet, mert megszólják. Tipikus lány vagy, külsőre harapsz, mint a többi 95%. No comment.
2013. okt. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, nem mindig az idealod a pasi aki tetszik. Lehet volt egy apro gesztusa, a testbeszede olyan, a tekintete, a hangja… tehat ami neked tudatalatt a legfontosabb. :)
2013. nov. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az utolsó adta eddig a leghasznosabb és legemberibb véleményt. Úgy jellemeztem, ahogy mások látják és beszélnek róla, úgy hogy nem kommentálnám az 1. és a 3. válaszoló fröcsögéseit.
2013. nov. 1. 08:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Ó Istenem. Mi lenne, ha dumálni kezdenél el vele anélkül, hogy elsőre felfednéd a szándékaid? Milyen környezet köt titeket össze, amitől ez nem lehetséges? Ha tényleg annyira nem jön be senkinek, mint mondtad, szinte kizárt, hogy ne becsülje meg a figyelmedet. Még akkor is, ha "sportos szöszikkel nevetgél" (egyszeri alkalomból szűrted le, hogy a lány biztosan nyomul rá?).
2013. dec. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!