Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a gazdagabb...

Miért ilyenek a gazdagabb szülök gyerekei?

Figyelt kérdés

Nekünk mindigis rosszul ment anyagilag, és folyamatosan megjegyezgették a tehetösebb osztálytársaim.

Pl egyszer az egyik lány, akik nagyon gazdagok voltak mondta, hogy "Jé, Èvi, neked tènyleg új a nadrágod", de olyan lekezelö hangsúllyal. Èvek utàn tényleg akkor volt elöször új nadrágom.

És utána még mondták, hogy jajj, mert neki se jó, elválltak a szülei, és ritkán làtja az apukáját.

Nem akartam bevallani, hogy bár az enyémek is elvállnának, akkor legalább apukám nem verne ès alàzna naponta. Csak anyu nem akart soha, mert hogy akkor éhen haltunk volna az utcán.


2015. nov. 9. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
30%

Mert nem nekik kell megdolgozni a dolgokért, ergó nem tudják értékelni. Nem tudják, hogy egy olyannak aki minimalbérért dolgozik napi 8 órát annak mekkora öröm, ha pár havonta a legfontosabb ruhadarabokat meg tudja venni a gyerekeinek a kínaiban vagy a turkalóban. Majd ha a saját pénzét kell keresnie akkor átértékelődnek az ilyen dolgok a fejében remélhetőleg, és ha visszanéz akkor elszégyelli magát.


Nem tagadom, nekem is volt szegény osztálytársam akivel nem mindif úgy bánt az oszt. ahogy kellett volna, de én személy szerint 1000x megbántam, és el tudnék süllyedni szégyenemben

2015. nov. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyökerek.Nyomhatnám erre a közhelyeket de van egy igazság amin el lehet go gondolkozni.Aki nem képes empátiára, megaláz másokat az alsóbbrendű egyed.Az elején jár a fejlődésnek.Nem vagyok vallásos de jó és bölcs megfigyelés, idézet: Uram bocsáss meg nekik nem tudják hogy mit tesznek...
2015. nov. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%

Azért mert minden a seggükk alá van téve

Lehet,hogy van pénzük de emberileg egy nagy nullák

2015. nov. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
Jujj már megint egy jó kis "fúj mocsok gazdagok, bezzeg mi szegények" kérdés! Hiányzott már...
2015. nov. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenki ilyen!
2015. nov. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!