Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha van valaki jelen esetben...

Ha van valaki jelen esetben volt valaki Akit Lényegébe senki se szeretet egy lánynak álcázott hárpia, akit szívesen agyon vertetek volna ott helyszínbe csak nem tehettétek mert lány és bevédte az osztályfőnök?

Figyelt kérdés

#törvény #nő #barát #Közöség.
2015. nov. 11. 01:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Minden apunkat Sikeresen Tönkre tettet. Alig vártuk hogy a szünetet hogy legalább 10 perc nyugodt beszélgetés legyen a többiekkel nélküle.
2015. nov. 11. 01:55
 2/7 A kérdező kommentje:
Meg még hozzá is tenném hogy folyton kavarta a dolgokat a hátunk mögött.
2015. nov. 11. 01:58
 3/7 anonim ***** válasza:
MIII?!!? U fokin wot m8?!!? Mi a kérdés?!!?
2015. nov. 11. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jézusom....hány éves vagy? 11?

Csak a gyenge emberek oldanak meg problémákat verekedéssel.

Plusz ezt az energiát, amit a lány ellen fordítasz, a nyelvtanba kellene fektetned, mert amit itt produkáltál, az minősíthetetlen.

2015. nov. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha van valaki.....? Akkor mit akarsz kérdezni? Nincs meg a mondat fele. Mindegy, ne erőltesd, inkább menj verekedni.
2015. nov. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"Csak a gyenge emberek oldanak meg problémákat verekedéssel." Ez hülyeség. Látom te még nem vitatkoztál hülyével. Hidd el, 2x elmondod szép szóval, nem fogja megérteni, megvered, ugyan úgy hülye marad, de legalább jobban érzed magad. :) Amúgy te értetted a kérdést? Van itt egyáltalán kérdés?
2015. nov. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Látom te még nem vitatkoztál hülyével. Hidd el, 2x elmondod szép szóval, nem fogja megérteni, megvered, ugyan úgy hülye marad, de legalább jobban érzed magad. :) Amúgy te értetted a kérdést? Van itt egyáltalán kérdés?"


Sajnos rengeteg hülyével vitatkoztam már. Én úgy vagyok vele, hogyha kétszer nem érti meg, akkor én megtettem, amit tudtam, a többi az már az ő gondja. Én nem érzem az erőszaknak a szükségességét, jobban meg nem fogom érezni magam emiatt. Az erőszak a gyenge ember fegyvere.


Yepp. Valószínűleg a kérdezőnek az a baja, hogy van egy szarkavaró lány az osztályban, akit elvileg mindenki utál és nem verhetik meg, mert lány és az osztályfőnök megvédi.

Feltételezem ez a "mit csináljak" kérdések egyike vagy csak egy siránkozás és nincs kérdés.

2015. nov. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!