Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek elfelejt majd?...

Szerintetek elfelejt majd? Nagyon jó lenne ha nem így lenne.

Figyelt kérdés
Az ofőmmel nagyon jóban vagyok. Tényleg nagyon jó baráti a kapcsolatunk. Én vagyok a "jobb keze". Ha végeztem a suliban majd tervezem hogy visszamegyek hozza néha. Szerintetek emlékezni fog majd rám? Kedvelni fog legalább úgy mint most? Talán lesz egy újabb jobb keze és engem elfelejt majd szép lassan?

2013. ápr. 16. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy elfelejt, ha nem 10 év múlva mész vissza akkor biztosan emlékezni fog rád.

Meg ballagásnál adj neki valamit amiről eszébe juthatsz, esetleg cseréljetek emailt, aztán hetnete/havonta írsz neki mivan vele, akkor simán tarthat tovább a kapcsolat.

2013. ápr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Így is sokat beszélünk e-mailben meg néha felhívjuk egymást :)
2013. ápr. 17. 05:49
 3/10 anonim ***** válasza:

Én 1986-ban jártam ki az általánost, 1990-ben a középiskolát és mindegyik tanári karból van egy csomó iwiw/fb ismerősöm. Olyan is, akit a közelmúltban jelöltem és olyan is van, aki 25 év múltán engem jelölt.

Ha emberileg ápolod a kapcsolatot a mostani tanároddal, később ez átmehet egy privát barátságba, meg a feledés homályába is. Rajtatok áll.

2013. ápr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És tényleg ápoljátok a kapcsolatot? Mert lehet az ismerősöm iwiwén vagy facebookon ha nem is beszélünk vagy találkozunk! :) Remélem sikerül majd ápolnunk ezt a kezdődő barátságot. :)
2013. ápr. 17. 16:21
 5/10 anonim ***** válasza:
stréééééber
2013. ápr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szia 5. Köszönöm a Te válaszod is! :) Pontosan leirnád, hogy miért tartasz annak? Nem zavar a kritika, remélem építő! Tényleg kíváncsi vagyok, hogy miből szűrted le.
2013. ápr. 17. 17:22
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Épp most válaszoltam egy hasonló jellegű kérdésre, de leírom azért ide is.


Én az általános iskolai osztályfőnökömmel tartom a kapcsolatot. Pedig már gimiből is elballagtam, és leérettségiztem.

Általános iskolába is már nagyon jó kapcsolatunk volt, de a többiek nem nyalizásnak vették, őt mindenki szerette.


Ott volt a gimis ballagásomon, rendszeresen találkozunk és mindennap beszélünk. Este gmail chaten.

Olyan mintha anya lenne. :)


Én személy szerint fontosnak tartom az ilyen kapcsolatok megőrzését. Nem egy volt tanárommal tartom a kapcsolatot. Sose nyaliztam, de segítettem is nekik. A mai napig segítek nekik.

Nem voltam jó gyerek, sokszor kihúztam a gyufát, igazgatói intésem is volt, mégis szerettek. Csak azóta benőtt a fejem lágya. :)


Úgyhogy tuti nem fog elfelejteni!

2013. ápr. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szia!.:) az is az én kérdésem...köszönöm a válaszod! Remélem én is ilyen jó kapcsolatban maradok vele :) Csak nehéz mert választanom kell hogy vállalom hogy én vagyok a "nyaller" és ápolom a barátságot vagy pedig a többieknek felelek meg. Persze a döntés világos de akkor is sok atrocitás ér emiatt. :(
2013. ápr. 18. 12:50
 9/10 anonim ***** válasza:

7-es vagyok!

Ne másoknak akarj megfelelni! Ha fontosabbnak tartod ezt a kapcsolatot, akkor inkább ezt ápold!

Amott is írtam, hogy az osztálytársaknak úgymond vége lesz, de ennek a kapcsolatnak nem kell, hogy ilyen miatt vége legyen.

2013. ápr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Van valaki aki volt már ilyen helyzetben? Mit csináltál?
2013. ápr. 24. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!