Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért használ ki? Megérdemlem?!

Miért használ ki? Megérdemlem?!

Figyelt kérdés
Nagyon jóban vagyok az ofőmmel tényleg mindent intézek neki még mielőtt kimondaná már kész is van. Nekem mondd el mindent az osztállyal és a magánéletével kapcsolatban is. Viszont az utóbbi hónapban úgy érzem csak én adok neki ő pedig csak elvesz. Nem akarok én lenni a mártír de ahhoz hogy jóban legyek vele kockáztatom azt is hog engem kiáltanak ki nyalósnak is. Mért csinálja? Miért nem becsül meg? Én tartok ki mellette egyedül. A többiek nem igazán kedvelik....

2013. ápr. 29. 14:54
1 2 3
 1/29 dani900 ***** válasza:
100%

Ha hagyod, hogy kihasználjon, miért ne tenné, neki csak jó.

Ha te nem változtatsz, ő sem fog.

2013. ápr. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nem akarom hagyni de egyszerűen nem bírok nemet mondani neki. Egyrészt mert nagyon szeretem és jóban vagyunk másrészt pedig nincs senki más akire számíthat.
2013. ápr. 29. 18:49
 3/29 anonim ***** válasza:
50%
Támogatásra van szüksége, valakire, akiben megbízhat.
2013. ápr. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Tudom ő is ezt mondta. Olyan önzőnek tartom most magam...de értsétek meg hogy néha kell egy kis megerősítés nekem is. Nem kell órákon át tartó litánia arról hogy milyen jó vagyok mert nem szeretem ezt és nem is tudom kezelni. De 1-2 jó szó újabban hiányzik.
2013. ápr. 29. 19:17
 5/29 dani900 ***** válasza:

Támogatásra van szüksége?

Egy csicskára?

Ha az akarsz lenni, hát a te dolgod.

Az, hogy neki mi baja, az meg az ő dolga, felnőtt ember, viselje a tetteinek a következményeit, szerinted miért nem segít más neki? Mert szemetek? Hát kétlem, csak nem akarnak szolgák lenni, mert tudják, hogy nem viszonozza a segítséget.

2013. ápr. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Én...most nem is tudom mit mondjak....tudom hogy Téged nem érdekelnek az érzésem de ez nagyon rosszul esett. Nem vagyok csicska....Barát vagyok. És ez a mostani állapot nem állandó. Csak valamiért elmaradtak a szép szavak az utóbbi időben. Miért vagyok csicska...?
2013. ápr. 29. 20:43
 7/29 dani900 ***** válasza:

Bocsánat, nem akartalak megbántani.

De tévedsz, engem pont, hogy az érzéseid érdekelnek, és arra próbálok rávilágítani, hogy szerintem többet látsz bele ebbe a kapcsolatba, ami van igazából.

2013. ápr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nem haragszom. Többet látnék bele? Nem hiszem. Azt mondta kedvel engem és számít rám. Szüksége van rám mert magányos. Azt hiszem azért ilyen mostanában mert fájdalmai vannak. Pont most nem szabad magamat néznem mert szüksége van rám...szóval elnézem neki ezt. A többiek nem is tudnak róla semmit. Nem divat kedvesnek lenni nálunk. Főleg nem tanárral.
2013. ápr. 29. 20:53
 9/29 dani900 ***** válasza:

Ennyi erővel azt is mondhatná, jó szolgálatot végeztél, remélem, ezután is tovább szolgálsz.

És, bocs, hogy ilyen durván fejezem ki magam, de nagyon sokszor csak ez segít, hogy kinyissam az emberek szemét.

És, figyelj az érzéseidre, mert most épp elnyomni próbálod őket, és észérvekkel próbálod alátámasztani az "igazad".

Mindegy, én úgysem látok bele pontosan mi történik, de ha valamit érzel, annak mindig oka van, ezt ne felejtsd el, amiket mondott, azt mondhatta azért is, hogy befolyásoljon, manipuláljon érzelmileg, bűntudatot keltsen benned, hogy milyen szemét lennél, ha nem segítenél. Ez eléggé mocskos dolog, és az ilyent én nagyon nem bírom, és ezért próbálok segíteni, hogy ha erről lenne szó, ne hagyd, hogy befolyásoljon, hogy sajnáltassa magát, másnak is vannak gondjai, de csak a gyávák, és vérszívók hárítják a felelősséget, és kihasználják azt, aki vak ilyen dolgokban, és nem látja, hogy ő ki van használva.

De, mondom, nem biztos, hogy igazam van, de gondolkodj el rajta.

2013. ápr. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tévedsz teljesen. Bár remélem nem így van. Tudja hogy milyen naiv vagyok de hogy ezt ki is használja...hát nagyon remélem nem így van. És nem veszem bántásnak amit mondasz. Mert nem alaptalan. Lehet hogy egy picit tényleg kihasznál de elfogult vagyok és nem tudom kívülről nézni a dolgot. Abban nem kételkedem hogy szeret és a barátjának tart de néha egy picit túlzásba esik. Azt hiszem most 'néha' van.
2013. ápr. 29. 21:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!