Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az normális, ha az osztályfőnö...

Az normális, ha az osztályfőnökömre már-már úgy tekintek, mint egy második apukára?

Figyelt kérdés

Megbízom benne, tudom, hogy számíthatok rá mindenben, segít, törődik velem, ilyenek. Apukámmal meg nem túl erős a kapcsolatom. És jó érzés, hogy az ofőm nem csak egy tanár, aki csak úgy "van".


Nem baj, ha így érzek?


Köszönöm! :)


16/L



2014. jún. 21. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, normális, remélhetőleg az ofő részről is az, és nem megy túl a határon.
2014. jún. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy túlmenne, bár azt meg tudnád fogalmazni, hogy mi is a határ? Azért kíváncsi vagyok.
2014. jún. 21. 18:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem alapvetően ebben a korban így kellene működnie az iskoláknak, hogy a tanár valamilyen szinten a szülője, apja, anyja, barátja is a gyerekeknek.
2014. jún. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minősíti a szüleidet, ajándékot vesz, közös programot csinál veled, esetleg szexuálisan közeledik, ezek külön-külön is túl mennek a normális határon.

Ha, mint pedagógus, az osztálynak szervez programot, odafigyel a tanítványaira, ügyel arra is, kinek milyen a családi háttere, az rendben van.

2014. jún. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hú, most megnyugodtam, az utolsó válaszban, a felsoroltak közül egyik sem jellemző. Köszönöm szépen a válaszokat!! :)
2014. jún. 21. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!