Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ennyire szokatlan látvány,...

Ennyire szokatlan látvány, hogy valaki a településen kívül sétál az út mellett, a szélénél?

Figyelt kérdés
Múltkor ott sétáltam, aztán egy autós megállt előttem, valami nő, aztán amikor odaértem mellé megkérdezte hogy "Jól vagy?". Most miért ne lennék jól attól még, hogy az út szélén sétálok? Ez ilyen furcsa dolog?
2015. nov. 11. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Örülj neki, hogy vannak ég rendes emberek, mert a legtöbben akkor is ott hagytak volna megrohadni ha összeverve, elütve tántorogtál volna te szerencsétlen. Komolyan már az is gond egyes embereknek ha segítőkészek a környezetükben lévők. 22/f
2015. nov. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez eleg fura! Miert setaltal ott? Mert nagyon veszelyesnek gondolom az ilyet. Sehol semmi, mi van ha megall egy auto, berangatnak es ennyi, mar este Ukrajnaban talalod maga bedrogozva szexrabszolgakent. A vilag veszelyes!!!
2015. nov. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!