Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 14 éves kamasz fiam nagyon...

14 éves kamasz fiam nagyon feltünően bámulja a lányokat az utcán, ez nem ciki?

Figyelt kérdés
Szülők akiknek hasonló korú gyerekük van, mit gondoltok erről? Vagy ez ebben a korban normális? Szoval az van hogy amikor mondjuk sétálunk az utcán, megyünk valahova és meglát egy szebb lányt akkor teljesen hátra fordul, megáll és a haját fésülgeti a kezével. Hogyan tudnám erröl leszoktatni? Volt olyan is hogy egy super marketba voltunk es két kb vele egy idős lány volt ott, és direkt oda ment feltünősködni.

2015. nov. 11. 14:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Örülj neki hogy nem a pasikat nézi
2015. nov. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem ciki. 40 év múlva majd az lesz, de ilyen korban ez normális.
2015. nov. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell megtanítanod rá, hogy mi az amit illik és mit nem, hogy ne csináljon teljesen hülyét magából. Mint amikor kicsinek is megtanítottad, hogy köszönni kell másoknak, vagy mit szabad és mit nem, most elérkezett az idő, hogy erre is felhívd a figyelmét, mennyire ciki, ahogy viselkedik. Mond el, hogy sok lányt a hideg ráz az ilyen fiúktól és ne várja meg, amíg valaki rászól, hogy mi a f...t bámulsz, mert elég kellemetlen lenne. Más, ha megnéz egy szép lányt, és más a bámulás is. Egy valamit magára adó fiú nem tekergeti a nyakát minden nő után, legyen benne annyi tartás azért, valahogy ezeket próbáld meg neki elmondani.
2015. nov. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%

Talán négyszemközt később szólnék neki, hogy esetleg kevésbé feltűnően csinálja, de amúgy teljesen rendben van. Egy fiúgyerek igenis bámulja meg a fiatal nőstényeket! :-) Szerintem a mai világban még be is szólogatnak a fiúk a lányoknak, hogy "úúú, micsoda melled van bébi"...

Szóval örülj, hogy a fiad csak nézelődik.

2015. nov. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%

"Egy fiúgyerek igenis bámulja meg a fiatal nőstényeket!"


Ez undorító.


Annyiban szólj rá, hogy ez másoknak nem esik feltétlenül jól. Nem neki léteznek a nők, nem neki akarnak tetszeni, ne kommentálja, hogy "jó a csöcsöd", és ne feltűnősködjön, mert minél nagyobb lesz, annál ijesztőbb lesz, ha mondjuk este lát meg egy lányt, és szól utána, ne kapjon egy löket paprikaspray-t a fejébe.

2015. nov. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Bezzeg spányolországban még füttyögetnek is a bigéknek azt teccik nekik
2015. nov. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem elég normális dolog, hogy ezt teszi. Elvégre fiúból van ő is.

Ezért nem igazán kellene aggódni.

Szép estét!

2015. nov. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én megmondanám neki, ez hatalms bunkóság, iszonyat undorító. Nem kaptak engedélyt a megbámúlt személytől. Az az ő teste... Szánalmas.
2015. nov. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Beszéltem ma este vele de sikerült valami fényesen, azt mondta hogy én ezt csak félre néztem és hogy nem is nézett rá semmien lányra, földöz vágta a telefonját és bevágta maga után az ajtót. Valamit nagyon elrontottam...
2015. nov. 11. 23:24
 10/14 A kérdező kommentje:
De nem sikerült* bocsánat már fáradt vagyok:(
2015. nov. 11. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!