Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mennyire gáz az...

Szerintetek mennyire gáz az ilyen ember?

Figyelt kérdés

A facebookon, ha nincsen elég lájk a profilképén akkor lecseréli 5 másodpercre a régire és akkor visszacseréli. És most, ha már sok lájkja lesz akkor menőzik vele, hogy sok lájkja van.

Sok embernek az életét akarja megkeseríteni, de először nyal és utána elmeséli neki az ember a dolgait és akkor jól átvariálja a történteket és igyekszik az összes embernek elmondani a dolgaidat. Egyszer én már rákőptem, mert engemet akart mindenki számára nyomivá tenni, de én ott nyílvánosan leköptem és mondta, hogy milyen beképzelt vagyok.

Minden nőnek képes nyalni eleinte, de később őket is megszégyeníti. Sok lájkja van a profilképein, de később vettem észre, hogy a fent írt módszerrel gyüjti őket. Egy másik suliból jött át ide és itt gyüjti már az ellenségeit.

Már sokszor kiderült róla, hogy akit barátjának mesél el valójában nem is a barátja, hanem csak egy ember kivel 1 évvel ezelőtt találkozott, de már akkor is beképzeltnek tartotta őt akit mondott.

Viszonylag jó külsője van, de nem a legszebb. Állandóan cigit és pénzt kunyerál és amikor adok neki akkor később ismét lefikáz engemet mikor nem akkor meg igyekszik meghatni engemet.



2014. júl. 17. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha lány akkor egy kavarós kis ribi, ha fiú akkor csak egy kis gaaay
2014. júl. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
fiú,16 éves
2014. júl. 18. 01:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne adj neki semmit, egyáltalán ne foglalkozz vele! Nem kell rá figyelni, főleg nem úgy mérgelődni az aljassága miatt, hogy lássa rajtad a bosszúságot.
2014. júl. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ezek szerint téged is érdekel, hogy kinek hány ,,likeja" van. Amúgy ha tudod, hogy ilyen, akkor minek megbízni benne? Olyannak akit meg nem ismersz, ne mondj bizalmas dolgokat, főleg nem facebookon.
2014. júl. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!