Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerintetek van értelme...

Szerintetek van értelme kiírni albérlethirdető oldalakra, hogy "albérletet keresek"? Látom hogy sokan kiírják, lehet így lakást találni, vagy semmi értelme,

Figyelt kérdés

Képet is csatolnak hozzá, árat is szoktak írni.

Nehezen találok lakást, túljelentkezés van, gondoltam megpróbálom én is ezt a módszert, de a hirdetők nézik ezeket? Vagy inkább megvárják, hogy őket keressék?



2015. aug. 11. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem lenne egy kiadó lakásom én biztos hogy nézném ezeket. Aztán ha szimpi lenne valaki és nekem megfelelő áron keres akkor miért is ne?
2015. aug. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, semmit nem veszíthetsz. Egyébként kevés az esély, hogy egy jó helyen lévő, normális ingatlannal rendelkező tulaj a hirdetéseket vadássza... ők csak feladják a saját hirdetésüket és várják a több tucat érdeklődőt. De mint írtam, semmi vesztennivalód nincs, csak növeled az esélyeid ha mellette még te is keresgélsz.
2015. aug. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!