Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan zárjam ki magamból azt...

Hogyan zárjam ki magamból azt a gondolatot, hogy minden nő K. va?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nőgyűlölő, nem tudom miből jött ez, de ránézek egy nőre egyből feltételezek minden ocsmányat, de még ha beszél is a nő mesél jókedvűen az csak felerősíti bennem azt a képet, és hiába bizonygatja hogy ő nem olyan, valahogy nem tudok adni erre a véleményre, nem boldogít, nem hiszem el, mert tudom hogy nem én vagyok az egyedüli férfi akivel tartja a kapcsolatot. ugyanakkor az is zavar hogy több mindent élt át az életbe, olyan világias felfogása és ha mesél ezekről persze hogy eszembe juttatja.Ti hogy vagytok vele ?

Nekem valahogy sajnos nem arról szól az élet hogy janika legyek és felhúzzak minden nőt aki az utamba áll és ezzel büszkélkedjek mint egy hülyegyerek. Na meg nekem többször is volt olyan, ha egyedül vagyok, senki az ég világon észre nem vesz, még belém is "rúgnak, de ha csajjal láttak, akkor jaj egyből milyen érdekes lettem más lánynak.. Komolyan. valakivel egy buliban összejöttem, haverral meg a lánnyal mentünk utána koncertre, és a karszalag osztogató csajszi észrevett és egyből elkezdett jópofizni hogy nekem 2 karszalagot is ad.. Ha egyedül vagy csak haverral megyek, észre nem vesz. miért van ez a kétszinüség ?? Miért kell ahhoz lánnyal lennem hogy észrevegyenek ? Feltételezem, annak a karszallagosztogató csajnak is tuti volt valakije. na de visszatérve... ez a szemléletmód ez taszit.


2015. nov. 12. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Egészségedre. Majd kinövöd.
2015. nov. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy méginkább felerősödik ez a gondolat, és egyedül maradsz, mint a remeték. De azért elég számalmas, hogy ezzel a kérdéssel a családod minden nő tagját leprostiztad. Szerintem próbáld meg férfival, hátha róluk szebb képek ugranak be.
2015. nov. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne fizess nekik a szexért.
2015. nov. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Tipp: De, nőgyűlölő, whorefóbiás sz-ralak vagy :))
2015. nov. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Félreértések elkerülése végett, nem vagyok meleg, soha nem is terveztem, nem süllyedek arra a szintre, mint sokan akiknek nincs tartásuk, én inkább kitartok a Nőknél még ha semmibe se vesznek. azért gondolom nem csak én vagyok egyedül olyan helyzetbe, hogy akárhányszor próbáltam valamit kihozni, mindig ugyanúgy ellettem küldve mindenféle lerázással, s egy idő után nemcsoda, ha az ember belefásul. Pedig elvileg még csúnyának se nézek ki, csak egyszerüen a nők élnek az általánositás, igények világába és nincs türelmük, hogy elmondják mi a gond, mi az a belső tulajdonság amin változtatni kéne, egyszerübb nekik lerázni az ilyet, nehogy kicsit is megsérüljön a lelkiviláguk azzal, hogy egy kis negativ dologgal törődniük kelljen. igy nem csoda h nem tud az ember változtatni.. ezért van az hogy elment a kedv mert tudom ha odamegyek, ugyanazt kapom mint eddig. ennyi
2015. nov. 12. 13:13
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyszerüen.

Gondolj bele a tnybe ami ellenkezőjét bizonyítja.

2015. nov. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hmm.. ebbe van fantázia, nem is hülyeség!:) már csak az a kérdés, hogyan tudnám az ellenkező gondolatot "elhitetni olyan szinten magammal, hogy mindig az legyen az első ami eszembe jut
2015. nov. 12. 13:37
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem igazán ismertél meg olyan lányt aki megváltoztatná erről a véleményed. Nyilván sok ilyen nőszemély van de ugyan ennyi magát alfa hímnek képzelő fiú aki attól képzeli magát férfinek, hogy tiszteletlenül bánik a nőkkel..

Az, hogy ha egy férfinek van barátnője az tény, hogy úgy (persze nem mindig..ez csak pszichológiai statisztika) vonzóbb a többi nőnek.

Szép estét!

2015. nov. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm az értelmes válaszokat, igyekszem változtatni!
2015. nov. 13. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!