Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám magamból kiölni...

Adam13192 kérdése:

Hogyan tudnám magamból kiölni a szerelmes érzelmeket?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy volt egy lány, akit megismertem, és körülbelül 4 hétig

folyamatosan történtek az események, de csak szépen lassan folyamatosan.

Egy ideig csak puszi, ölembe ül, bujik, mintha tényleg akarna engem, ragaszkodna,

később ebből már csókolózás is lett, de lány ezek után mégsem akart többet (én viszont ez idő alatt szépen lassan teljesen beleszerettem), sőt,

miután kiderültek a dolgok, és a lány tudta, hogy mit akarok, nem jött össze,

de mondta hogy barátként fontos vagyok neki. Az igazság az hogy nekem is fontos ő

, és még az a sok ember akit ő által ismertem meg, nem szeretném elveszíteni se a lányt,

se a társaságot, viszont nálam ez mindig úgy működött, hogy minden, vagy semmi,

mert ha vele maradok úgy hogy nem jöttek össze a dolgok, sosem akartam látni,

és elkísérni addig, amíg ő megtalálja az igazit, és előttem sétálnak el a naplementébe,

én meg csak megyek mögöttük mint legjobb barát, aki a 2.. Ezért szeretném magamból 100%-osan kiölni minden szerelmes érzést,

emléket, és mindent, hogy ez ne okozzon gondot, és ne kelljen már azért otthagynom az egész társaságot,

(aminek oszlopos tagja a lány is), csak mert szerelmes érzések kötnek hozzá.

Valamint észre vettem magamon azt hogy amikor szerelmes vagyok nagyon sok mindent elrontok,

ami rontaná a kapcsolatomat vele, ez valamilyen szinten már megis történt,

és most itt pedig már nem arról van szó, hogy betegesen meg akarom szerezni,

de szeretném ha nagyon jó barátok maradnánk, de nekem ez sosem ment eddig,

szeretném végre, ha nem az lenne hogy lekel lépnem, és otthagyni mindent,

mert csak így tudom őt elfelejteni. Van rá mód esetleg, hogy teljesen ki öljem magamból az összes érzést,

hogy úgy tekinthessek rá, mint ahogyan ő rám, barátként? Lehetséges ez valahogy? :(



2015. okt. 6. 17:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat elfelejtettem, én fiú/18 ő lány/16
2015. okt. 6. 17:45
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismerkedj, keress egy hobbit, sportolj...stb. A lényeg hogy ne unatkozz. Ha lefoglal valami akkor nem gondolsz másra csak arra az egy dologra. Sok sikert! ;)
2015. okt. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem:) megpróbálom, köszönöm a válaszod!:)
2015. okt. 9. 01:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!