Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy kis tini 17 éves középisko...

Egy kis tini 17 éves középiskolás kezébe minek iphone 6? A szülők miért veszik meg azt a drága telefont nekik?

Figyelt kérdés
Aki még életébe nem dolgozott, még egy ásót nem fogott a kezébe az garantálom.

2015. nov. 12. 18:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 anonim válasza:
39%
Nem értem. Miért büszke itt rá a legtöbb válaszoló, hogy olcsóbb, gyengébb képességű telefonja van?
2016. ápr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/73 anonim válasza:
100%

Igaza van annak, aki azt írta, mindenki vegyen, amilyet akar. Én nem irigylem senkitől, én is megvehetném, de egyszerűen nem adok ennyi pénzt egy hülye telefonért. Nem vagyok büszke a telefonomra, mert számomra egy tárgy, és semmilyen értéket nem képvisel. Használom, amíg elromlik, nem villogni akarok vele, meg menőzni, hogy "jaj, én meg tudom venni".


Sokan megveszik az Apple cuccot, váljék egészségükre. Valakiből az Apple-nek is élni kell. (Hozzáteszem, nekem is van tőlük egy termékem, mert van, amit jónak tartok. Az iPhone nem tartozuk közéjük).


A legtöbb emberrel az a gond, hogy megvesz valami drága dolgot, és nem azért veszi, mert neki kell, hanem hogy mások orra alá dörgölje.

49-es... veled is az a gond, hogy te is mások orra alá dörgölöd, hogy neked milyen sok van, amit mellekésen sumálkolva szerzel, mert szerencsejátékoznod nem szabad, tőzsdézned sem, és feltételezem a nagy telefonjavításokat sem hivatalosan csinálod (de ha így van, cáfolj meg).

Tehát te is "összecsaltad" a rá valót. Most még ezekkel, aztán majd később mással, mert úgy látszik, a pénzes szüleid azt nem nevelték beléd, hogy tisztességesen szerezd a pénzt. Ezek után nem is akarom tudni, hogy nekik miből van a Porsche meg a többi.


És az is igaz, amit korábban mondott valaki, hogy nincs rá szükséged. Minek kell neked a legdrágább iPhone verzió? Hogy villogj vele, mert ez kerül a legtöbbe. Ennyi. Ugyanazt tudja, mint egy olcsóbb, de neked ez KELL, mert ez a legdrágább.

Sajnos ezt az életszemléletet nem lehet kinevelni abból, akiben benne van. Mert csak azt látod, amit hajtogatsz, hogy minek lakjál 40nm-en, ha lakhatsz 100-on is. Ez igaz, de ha teljesen jól megvagy 100nm-en, akkor minek 200?

2016. ápr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/73 anonim válasza:
Én 2023 végén: 😳 most az emberek ugyanezt írják, csak 15pro maxxal…
dec. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!