Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire gond ha így...

Tényleg ennyire gond ha így gyászol? Lent

Figyelt kérdés
Egy nagyon jó barátnőmnek nemrég halt meg a bátyja. Nagy szoros testvéri kapcsolat volt közöttük. 33 éves volt. betegségben halt meg múlt hónapban,valamilyen szinten fel lehetett rá készülni ( amennyire erre fel lehet). A barátnőmet persze nagyon megviselte a dolog. Viszont nem vesz fel feketét. Ezzel semmi gond nincs szerintem, soha nem volt a színe, szerintem csak egy fekete gatyája meg felsője van, mert az mégis kell. Még mondta is neki a tesója, hogy hugi miattam majd nehogy feketében járj ám. A barátnőm nem gondolja, hogy emiatt ne gyászolna, vett egy kis fekete textilvirágot, azt mindig kitűzi magára valahová. Viszont sok ismerős megszólja, hogy hogy lehet hogy színesben mászkál! Mindig abban mászkált. Mit lehet tenni ezekkel az emberekkel? A barátnőm szenved így is épp eleget, elvesztette azt az embert aki talán a legközelebb áll hozzá, és akkor még ilyen majmokkal is foglalkozzon ( nyilván ha akarna is nagy anyagi beruházás lenne egy vagon fekete ruha, arról nem beszélve, hogy tényleg hülyén áll neki a fekete olyan benne mint valami kánya...)tényleg ezen múlna? nem hiszem.
2015. nov. 14. 00:14
 1/2 vfrtom ***** válasza:
Kinek mi köze van hozzá? Èn az ilyen megszólós emberkéket úgy elküldeném a búsba, hogy várná az indulást. A virág pont elegendö, föleg , ha a tesó meg is kérte rá. Nem ruhával gyászolunk, hanem megtartjuk az emlékét annak akit elvesztettünk.
2015. nov. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyedül az a gond, hogy nem küldi el az ilyen embereket a jó büdös pi..ába... Kinek mi köze van hozzá? Nem az a gyászolás, hogy feketében nyomod hónapokig, mindenki magánügye, hogyan gyászol.
2015. nov. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!