Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok ilyenkor? Ez...

Mit gondolnátok ilyenkor? Ez mennyire undorító vagy gáz?

Figyelt kérdés
Ha nyilvános helyen, mondjuk az utcán vagy egy tömegközlekedési eszközön láttok egy fiatal lányt/fiút akivel láthatólag valami baj van. Sír, folyik az orra, de nincsen nála (elég) zsebkendő ezért nem nagyon tudja magát rendbe tenni. Abba most ne menjünk bele, hogy miért nincsen nála zsepi, nyilván a többség mindenhova visz magával, de mondjuk ha egész nap sír akkor nem is elég 1-2 darab. Valamint nincsen olyan állapotban, hogy oda tudjon bárkihez is menni, hogy kérjen egy papírzsepit. Ez nagyon gusztustalan és igénytelennek, undorítónak találjátok vagy nem?
2015. nov. 14. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább csak sajnálom. És felajánlom neki a zsepit, ha nálam épp van.
2015. nov. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vlagyimir Rosztov ***** válasza:
ha most nincs nala mert nem szamitott ra hogy ennyit fog sirni akkor tulajdonkeppen erted mire gondolok... nem gaz nem undorito en is hoztam mar magamnak zsepit mikor sirtam de annyit sirtam hogy elfogyott egy csomo persze és én se számitottam ra hogy sok kell
2015. nov. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Cseppet sem tartom undorítónak vagy "gáznak". Valószínűleg adnék neki zsebkendőt.

Szép napot.

2015. nov. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!