Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák, ti mit gondolnátok...

Anyukák, ti mit gondolnátok ilyenkor a lányotokról?

Figyelt kérdés

Anyukám mos mindig az egész családra. Tőlem, a lányától, fehérneműt viszont soha nem lát a mosásban. Tőlem egyetlen bugyi sincs a szennyesben. Nincs lánytesó sem, akiére azt hihetné, hogy az enyém. Ti mit gondolnátok rólam a helyében? Miért van ez?

15/L


2015. aug. 17. 11:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%

én nem csinálnék ebbol ugyet, valoszinuleg kézzel kimosod és kész.

engem anyám annak idején igyis nevelt (kb. 8 éves koromtol), este furdés kozben tessék szépen kimosni a "bugyikádat". :D ugyhogy nekem nem lenne furcsa.. nem gondolnék semmi rosszra.

2015. aug. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Sajnálnám, hogy bizalmatlan velem. Tudnám, hogy nélkülem mossa, és sejteném, hogy vagy azért, mert olyan fehérneműje van, amit szégyell előttem, vagy olyan foltjai, amit nem akar bevallani (legyen az vér vagy sperma, nem tudom). Én nem azon agyalnék, hog ymi lehet az, hanem azon, hogy miért fél tőlem. Esetleg felajánlanám a családnak, hogy moshat mindenki magára, kapna külön szennyestartót és akkor mos, amikor akar, magának, tereget a szobájában és kész. De annak örülnék a legjobban, ha nem lenne velem szemben ennyire zárkózott, hisz nem lenne rá semmi oka. N32
2015. aug. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
87%
És mit csinálsz velük?
2015. aug. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
58%
Ez gondolom akkor azt jelenti,hogy 15 évesen olyan fehérneműid vannak amit szégyellsz előtte.
2015. aug. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
56%

az jutna eszembe, hogy lehet szégyelli mert nő fel.


mint ahogy egy gyerek fejlődik, az is igaz, hogy babaként is mosva volt a kakás feneke :), később el kezd szégyellősködni, nem lehet bemenni hozzá fürdés közben, holott addig akár együtt is fürödtek anyuval.., stb


szóval ahogy tűnik el a gyermeki ártatlanság úgy lesz egyre több dolog tabu. a szülők már nem látjá meztelen, alkalmanként a szobájába se lehet már bemenni, és ehhez jön, hogy a bugyiját se kell már mosni.

2015. aug. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
54%

5-ös vagyok folyt.:

én valószínűsítem, hogy a nemi éréssel vannak összefüggésben ezek a dolgok. minél kevésbé ártatlan már valaki, annál több inti magánügye lesz.

2015. aug. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%

Mit csinálsz a fehérneműiddel? Titokban kimosod? És hol szárítod meg őket? Elviszed az erdőbe és kiakasztod a fára, h anyád ne lássa?

Ez elég durva. Én azt hinném, hogy kattant vagy.

2015. aug. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
68%

Velem is ugyanez volt ennyi idősen.

Nagyon bizalmatlan voltam anyukámmal, sosem beszéltünk meg semmit sem. Szégyelltem, ha véres, folyásos, foltos lett véletlenül a bugyim. Normális fehérneműket se vett nekem, és 17 éves koromban, amikor barátom lett, már kezdtem kínosnak érezni, hogy macik meg scooby doo van az alsóneműmön. Szóval én is magamnak mostam, volt amelyiket kidobtam inkább (mert véres lett, akkoriban nagyon erős vérzésem volt).

Nálam ő rákérdezett, hogy "mi van kislányom, nem hordasz bugyit?" Szóval, ő ezt gondolta, hogy emiatt nincs szennyes bugyim.

Elég kellemetlen volt.

Neked mi az oka, hogy így viselkedsz?

2015. aug. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nálam az ok ugyanaz, mint MaxCaulfield esetében. Nagyon bizalmatlan a kapcsolatom anyukámmal és én is szégyellem, ha véres, folyásos, foltos a bugyim. Tudom, hogy teljesen normális dolog, de akkor is így érzek.

Anyukám sosem szólt, nem tette szóvá (eddig).

Fürdésnél szoktam kimosni, aztán a szekrényemben felakasztom száradni.

2015. aug. 17. 12:16
 10/20 anonim ***** válasza:
29%
....miért nem használsz tisztasági betét? akkor nem lenne ilyen a bugyid..ha meg véres, én azt alapbol nem teszem a szennyesbe.. h még jobban beleszáradjon a vér...gyorsan kimosom.
2015. aug. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!