Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ilyenkor mit gondolnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ilyenkor mit gondolnátok?

Figyelt kérdés
A párom gyakran emlegeti az első szerelmét,mindig dìcséri,úgy adja elő mint a tökéletes nőt,ha valamiről elkezdünk beszélgetni,akkor biztos,hogy valahogy beleszövi,pl. Volt olyan hogy szex közben megszólalt,hogy "uu,x-el miket műveltünk", vagy hogy x milyen jó sportos testalkatú,nem akármilyen... Az interneten is megnéz ilyen lányokat,mindet dìcséri,még a rondábbakat is,én meg soha nem kapok egy jó szót se. Tegnap is felemlegette ezt a nőt,pedig nagyon jól éreztem magam vele,látta rajtam hogy nagyon rosszul esik,erre azt mondta,hogy ne sértődjek meg ezen,szeret engem,de ő tényleg mennyire más/jó nő volt....... Már évekkel ezelőtt volt vele,velem 4éve van együtt. Azt látom rajt hogy szeret,de ilyenkor nem tudom mit gondoljak,olyan érzés mintha belémrugna.... Én igyekszem mindent megtenni,csinos lenni,stb. Igyekezni megfelelni,de kezdek belefáradni az érzésbe,hogy sose leszek jó,vagy a közelébe se érek annak a nőnek,vagy másoknak. Semmi önbizalmam nincs... Már nagyon unom hogy mindig hozzá hasonlìtgat,csak épp ki nem mondja,hogy mekkora sz.r vagyok hozzá képest... :( 22\L
2015. jan. 1. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
A férfiak nehezebben teszik túl magukat az első szerelmükön, legtöbben sosem.
2015. jan. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért én ezt nem nyelném le. Aki személyiségileg képes fejlődni, annak mindig az új párja lesz az igazi szerelme, nem ragad le a réginél.


Ha szereted, akkor próbáld meg ezt megbeszélni vele. Ha nem megy, és állandóan ugyan azokat a köröket futjátok, akkor inkább szakítsatok. Neked se érdemes pazarolnod rá az idődet.

2015. jan. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!