Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit tennétek hasonló támadás esetén? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tegnap mikor mentem haza a suliból,úgy két sarokra az iskolától megláttam,hogy az egyik osztálytársamat(lányt)elkapta egy srác,egyik kezével hátul összefogta a karjait,a másikkal kigombolta a fölsőjét és a cicijeit markolászta.

A lány nem kiabált vagy sikítozott,helyette a támadó kezét próbálta leszedni a melléről,meg eltolni magától.

Én odaszaladtam,elkaptam a srácot,és hát nem kellett neki sok,hogy elpucoljon.

Én nem igazán értem,hogy az osztálytársam miért nem próbált menekülni,vagy segítséget kérni.

Szerintetek miért nem?

Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Am osztálytársam 16 éves lány,a támadó kb 14-15 lehetett,de viszonylag izmos.



2014. máj. 22. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ó te hős, most azt várod hogy a csajok az öledbe pattanjanak?
2014. máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi,de van csajom xd

Am meg ha nem adsz normális válasz,minek írkálsz???

2014. máj. 22. 19:42
 3/9 anonim ***** válasza:
35%

Megfenyegette vagy besokkolt.

Hogy én mit tennék? Megnézném hogyan nézne ki a homlokuk pöttyösen, a nyakuk pedig lánccal körültekerve.

2014. máj. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legvalószínűbb, hogy sokkolta, és hirtelen nem tudott mit tenni.

Az meg, hogy én mit csinálnék ilyen helyzetben... hát, nem tudom. Szerencsére még nem kerültem soha ilyen szituációba - hál'Istennek - ,úgyhogy nem tudom, mit váltana ki belőlem. Lehet, hogy én is sokkot kapnék, de az is lehet, hogy előjönne belőlem a védekezési ösztön és mindenáron szabadulni próbálnék (csípném, rúgnám, harapnám, sikítanék), de mondom, ezt így - szerencsére - nem tudom.

2014. máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

szerintem hazudsz!


elkapta egy srác,egyik kezével hátul összefogta a karjait,a másikkal kigombolta a fölsőjét és a cicijeit markolászta.

A lány nem kiabált vagy sikítozott,helyette a támadó kezét próbálta leszedni a melléről,meg eltolni magától.



a harmadik kezével tolta el a srácot?????????????

2014. máj. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy kiszabadította az egyiket,vagy nemtom,nekem így rémlik,szóval lehet,hogy félig-meddig kiszabadult,én úgy emlékszek,ahogy leírtam.
2014. máj. 22. 21:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Kamu. Ennyi.
2014. máj. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja, egy kézzel lefogta, egy kézzel meg gombolgatta a felsőt... persze :-)
2014. máj. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Te én sztem megrúgnám az acélbetétesemmel hátha.

Am nem tudom visítanék és úgy mocorognék hogy ne férjen hozzám :)

2014. júl. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!