Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Isobel Bowdery aki túl élte a...

Isobel Bowdery aki túl élte a párizsi terrortámadást?

Figyelt kérdés

Ha rákerestek a facebookon egy pár oldaltkiad róla.. Az egyikben meg találtam a privát oldalát, oda volt linkelve .. A keresőbeni találatban olyan profillal találhato meg,ahol 3 ember ölelkezik.. Bejelöltem,visszajelölt, ez az igazi Isobel lehet? 22 évesnek hirdetik,de ott 1973-as születésű.

Ezek az oldalak nem lehetnek veszélyesek,esetleg csapda a terroristákhoz? Irtam is neki angolul.


2015. nov. 15. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha 22 éves, akkor nem születhetett 1973-ban. Névrokonra akadhattál. Lehet, hogy újdonságot mondok, de nem mindenki van fenn a facebookon.
2015. nov. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg úgy egyébként is, miért jelölted be? Ha te lennél túl életed legtraumatikusabb eseményén, neked az lenne minden vágyad, hogy kitárgyald valami kíváncsi katasztrófaturistával a facebookon? Szerintem ha fenn is van az igazi Isobel, most felfüggesztette a profilját a hozzád hasonlók miatt.
2015. nov. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A képek mndenhol ufyan azok.. Vagy majdnem mi denhol amit az ujságban látni.. Viszont amit bejelöltem ott nem.

És az újságban is az van h irt a facebookon.. Azt tette közzé a média .. A média szerint 22 éves.

2015. nov. 15. 20:48
 4/4 A kérdező kommentje:
Itt a facebookja.. Meg a cikk..monduk délelőtt nem ezt olvastam hanem egy music fm-est és akkormost találtam rá az igazi oldalára.. Mert itt a követők szána több százezer amit én jelöltem ott meg kb 400.. Fur sais volt h visszajelölt. Egyébként azt jelölök akit akarok és azt utasítok el,akit akarok.. Eztel ugyan így van az is, akit jelölnek saját dóntés h elfogadja v elutasítja. [link]
2015. nov. 15. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!