Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha választhatnál, melyik...

Ha választhatnál, melyik nemzet tagja lennél?

Figyelt kérdés
A magyar ki van zárva.Ha franciáktól kérdezném ugyanezt,akkor a francia lenne kizárva.Szóval a magyart leszámítva melyik nép és indokold is meg.Köszi.
2015. nov. 15. 21:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Angol, azért mert manchester united drukker vagyok és akkor talán többesélyem lenne kijutni egy meccsre
2015. nov. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%
Csakis angol. Mert sosem éreztem valahogy jól itt magam, sem a magyar hagyományok, ételek, ruhák, dalok, életszemlélet, stb nem tetszett soha, pici koromtól kellemetlen érzéssel töltött el. Amikor viszont az angol dolgokat nézem, nyugalom fog el és egy érzés, hogy tartozok valahova. Tetszik a nyelv, az időjárás, a környezet/természet/építészet ami ott van, az uralkodó család, a mentalitásuk, a történelmük, az íróik, a zenéik, egyszerűen minden. Már akkor vonzott az egész, amikor még nem is tudtam, hogy mi az. És nem, nem hiszem azt, hogy ott kolbászból van a kerítés.
2015. nov. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Izlandi. Messze ettől az egésztől.
2015. nov. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Francia mivel gyönyörű a nyelve, és van kultúrája (mind gasztronómiai, gondolkodási, öltözködési, gyermeknevelési és társadalmi).

Provance csodaszép, no meg a "szerelem városa"...

2015. nov. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Uruguay. Úgy általában vonz Dél-Amerika.

De azért ott sok országban komoly gondok vannak.

Uruguay talán egy jó kivétel.

Új-Zéland sem rossz, ahogy már írták, távol mindentől.

De inkább Uruguay, mert ott spanyolul beszélnek, amit imádok.

2015. nov. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
olasz vagy spanyol, szeretem azt, hogy élvezik az életet, közvetlenek egymással, családiasak, és nagyon jó az idő náluk.
2015. nov. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Japán. Tetszik a nyelvük, kultúrájuk, gondolkodásmódjuk, hagyományaik, művészetük, meg úgy igazából minden.

Mondjuk most, hogy így szóba jött Izland, nem hangzik rosszul. Hideg párti vagyok. :D

2015. nov. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Valami dél-európai, talán spanyol. Szeretem a temperamentumukat.
2015. nov. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Orosz. Szeretem a vodkát és az orosz nyelvet.
2015. nov. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Remélem viccnek szántad a kérdést.

Magyar.

2015. nov. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!