Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert nem tudom elfelejteni?

Miert nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés

Evek ota bele vagyok zugva. Mindig szenvedtem miatta, mert eszrevett ugyan, de soha nem probalt megszerezni. Tudom, hogy komoly kapcsolatra nem kepes, megis osszejott egy lannyal, es heti rendszeresseggel tesznek fol kepeket a facebookra.

Nem tudom, hogy fognak e szakitani vagy sem, teny, hogy a srac eddig mindig hulyitette a csajokat. Nem is ez a fontos, hanem belatom, hogy milyen, tudom, hogt sehogy nem jo, mivel igy szenvedek, de ha lenne is kozottunk valami, az is rovid ideig tartana.

Akkor miert nem tudom elfelejteni?

22L


2015. nov. 15. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Kezd azzal, hogy facebookon abbahagyod a követését és nem bámulod a barátnőivel vagy egyedül készült képeit.

A kapcsolatot is építsd le vele, ha nem látod és beszéltek minden nap akkor hamar elfog múlni a dolog.

2015. nov. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon regota nem beszeltem vele. Latni meg mindig akkor latom meg, amikor a legkevesbe szamitok ra.
2015. nov. 15. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!