Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudom elfelejteni a...

Nem tudom elfelejteni a legjobb barátnőmet. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Már lassan 1 és fél éve nem tartom a kapcsolatot a volt legjobb barátnőmmel. Egyszerűen annyira összevesztünk, hogy lehetetlen lenne kibékülnöm vele. Már egy ideje nem gondoltam rá, de ma megint eszembe jutott egy zenétől és elkezdtem könnyezni. Persze, azóta már másik legjobb barátnőm van, őt is nagyon szeretem, de a régit egyszerűen nem bírom elfelejteni. Azt hittem, hogy már túlléptem rajta, de nem. És az a furcsa, hogy a legjobban az ölelése hiányzik meg a hangja. Néha pedig azt érzem, hogy ez nem normális mert még soha egy barátnőm se hiányzott ennyire.
2015. júl. 27. 09:40
 1/2 anonim válasza:
Lehet.hogy olyan sok időt töltöttetek együtt és annyi mindent éltetek át,hogy nem tudod elfelejteni meglehet hogy itt az ideje kibékülnötök hiába telt el annyi idő.
2015. júl. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 NeymarjrLau válasza:
Ha igazán jó barátnők voltatok, akkor akármin is vesztetek össze úgyis kibékültök előbb vagy utóbb. Velem is sokszor volt ilyen, hogy sokáig nem beszéltem egy nagyon jó barátnőmmel,de utána minden megoldódott. Itt már csak az a kérdés,hogy képes vagy e nyitni felé és felkeresni.
2015. júl. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!