Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudom feldolgozni...

Miért nem tudom feldolgozni és elfelejteni ezt? Hol van ingyenes pszichológus budapesten?

Figyelt kérdés
Nem tudom túl tenni magam a volt barátnőmön bármennyire is próbálom elfelejteni...A dolog lassan 2 éve volt de nekem ő volt az első..Kezdem azt érezni hogy ez sosem múlik el..Nem beszélünk azóta már..Aki tud segítsem nekem hogy mit csináljak.
2015. júl. 9. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokmindent nem tudsz. Nekem 3 év után Sem ment. Majd 3 év után megint összejöttünk. Ez volt az elsö komoly.
2015. júl. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

foglald el magad, járj el ide-oda a haverokkal, keress magadnak egy lányt és akkor eltudod felejteni

szar lehet amúgy, de hajrá

2015. júl. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Na én meg pont nem arra sarkalnálak, amit az első írt, hogy reménykedj abban, hogy majd összejöttök. A kerületi rendelőintézetekben szokott lenni ingyen pszichológus szakrendelés is, de általában tele vannak az időpontok és azt hiszem kell háziorvosi beutaló is.


Amúgy meg tényleg kezdj el élni, járj el otthonról, csináld a barátokkal, amit szeretnél és lehet összefutsz egy másik lánnyal is.

2015. júl. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 FüligJimmy88 ***** válasza:

Nem kell háziorvosi beutaló sem, de amúgy tényleg sokáig kell várni időpontra.

Nekem amúgy fél év alatt sikerült magam túltenni az első szakításon, de egyrészt ehhez a csaj is vastagon hozzájárult (ahogy viselkedett...), másrészt meg... Szóval kutyaharapást szőrivel ;)

2015. júl. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tisztázni kellene, és összeírni egy papírra, hogy te milyen hibákat követtél el, ami a kapcsolat olyan mértékű megromlásához vezetett, hogy vége lett. Ki kellene találni, hogy hogyan fogsz fejlődni, és ezeket a hibákat nem elkövetni.

Egy volt barátnőt nem elfelejteni kell.

Hanem tanulni a történtekből.

Nekem minden ex-barátnőm ad egy puszit, ha találkozunk, és pár percet beszélgatünk, mert minddel szépen váltunk el. És jóbarátok maradtunk...

2015. júl. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából volt időszak mikor reménykedtem hogy összejövünk megint..Nem beszélünk már régóta..De a hugával is volt egy bonyolult dolog és emiatt érzem magam egy senkiházinak..Önbizalmam illetve barátom sose volt..A gondjaimat itt tudon megosztani..Én nem akartam hogy ez legyen mert jól elbeszélgettünk a szakítás után is..Már rossz gondolatok is jártak a fejemben..Remélem értitek mire akarok kilyukadni.
2015. júl. 9. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!