Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy védekezzek az ilyen...

Hogy védekezzek az ilyen támadások ellen? Megvert egy cigány!

Figyelt kérdés

3 Napja történt, ez a dolog amikor bicikliztem az utcánkban, fel le járkáltam és mikor föl akartam menni a boltba akkor átsétált a másik oldalról egy cigány gyerek, és azt mondta álljak meg. Én megálltam fogtam a bicikli kormányt és valamit el kezdett magyarázni, hogy én "piszkáltam" neki a biciklijét multkor meg, hogy engem "látott" és ne hazudjak. Persze én hozzá sem nyúltam mondtam neki azután azt veszem észre, hogy kaptam az ütést 2x állkapcson vert 2x a szemembe ütött, megütni nem bírtam, mivel a bicikli kormányt fogtam és csak a szememhez kaptam. Azt mondta, hogy dobjam le a biciklit meg ilyenek. Persze azt nem hagytam ott hanem próbáltam menekülni onnan. Szerencsére sikeresen mert a házunk az esettől kb 15-20 méterre van... Úgy mentem, haza hogy mondtam apámnak hogy én most leviszem az egyik kést mert nagyon ideges voltam, és megkérdeztem, hogy milyen a szemem (mert én még meg sem néztem) Azt mondta szemem sincs úgy be van dagadva. Elmentem a tükörbe megnézni tiszta vérbe volt a szememből folyt a vér a szemhéjam föl volt szakadva. Akkor kihívtuk a rendőrséget,mentőt látleletet vettek tettem följelentést súlyos testi sértés végett. Mára már jobban néz ki de szerintem a látásom károsult mert elég homályosan látok vele azóta is lés a számítógépen a betűket sem nagyon látom azzal a szememmel!

Pont a papám, és a mamám háza előtt történt este 7 felé!

És még azt mondta, hogy ha meglát még egyszer akkor agyon fog ütni, vagy meg fog ölni... Hát már nem azért mondom, de itt lakunk 16 éve nehogy már a sinterek ki üldözzenek... Meg mi az hogy ő megöl engem?

De

De azóta kiderült, egy két dolog a gyerekről, általános iskolába is láttam már nem egy osztályba jártunk csak szünetbe ki mentünk cigizni és elvette a gyújtóm és mondtam, hogy adja vissza és nem adta és le köpködött...

Meg nem is a környéken lakik hanem máshol amerre, én nem is járkálok... akkor hogy piszkáltam volna a biciklijét? Meg szerintem arra ment ki az egész, hogy lerakom a biciklit és majd haza megyek gyalog ő meg ellopja a biciklim...!

Mit csináljon az ember, hogy ne bántsák? Már azon is gondolkoztam, hogy van egy nagy 30-40 centis acél rugó és azzal fogok járkálni mert olyan int a vipera meg jól oda lehetne vele baszni...


2015. nov. 16. 10:56
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Meg ha látta multkor akkor miért nem akkor jött, le szólni nekem?
2015. nov. 16. 11:09
 2/17 anonim ***** válasza:
67%

Amit erre a józan ésszel gondolkodás után írnék, azt sajnos törölnék erről az oldalról.


Nem tudsz semmit tenni, ezt nem lehet kivédeni.

2015. nov. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Járj Krav Maga edzésre.Ilyen esetekre találták ki.Sajnos vannak ilyen okos emberek, akkor érzi jól magát ha üthet valakit.
2015. nov. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Úgy tudod kivédeni, hogy nem állsz meg.

Engem is leszólítanak néha az utcán, de sosem állok meg, ha válaszolok, akkor is menet közben mondom, hogy nincs cigim. Vicces, hogy volt már olyan is, hogy előre szólt a csávó, hogy nem cigit kér, hallhassam meg, mondtam neki, hogy jöjjön, menet közben elmondhatja. Aztán kiderült, hogy nem cigit kér, hanem pénzt. Mondtam, hogy nem kap, és el is ment, szerencsére elsőre megértette, vagy csak nem akart értetlenül jönni mellettem.

2015. nov. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2015. nov. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Hát tanulj egy harci stílust! Ha Boxra mész, akkor 1 hónap múlva már szarrá vered, ha a fentebb említett Krav Magára, akkor oda kell egy év, vagy több, mert az több gyakorlást igényel. De persze simán valami Muay Thai, Wing Tsun, Karate, teljesen mindegy, mert emberfüggő, azzal leszel jó, ami hozzád illik. Döntsd el, hogy melyik harci stílus illik hozzád. Aztán ennyi, többet nem lesz ilyen eset. :)
2015. nov. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nah megjött az okoskodó helyi gyk-bunyós... Kb az összes harcművészetet feldughatod magadnak ilyen helyzetben,mikor az ember nincs felkészülve arra,hogy meg fogják ütni... Illetve a c-betűsökkel az a baj,hogy ők már 7-8 éves korukban egész este/éjszaka az utcán vannak,és a kajáért,cigiért is megverekednek komolyan.. Szóval egy ilyen életet élő c-betűs bunyózott már komolyan 80x míg te max 2x kocsmába... Illetve az utcán nincsennek szabályok mint bármely sportban..Azt pedig még a 6-osnak elárulnám,hogy a box az egyik legtöbb gondolkodást igénylő küzdősport,és ott vannak a legtökéletesebb ütéstechnikák.. Szóval az 1 hónap box alatt kb elkezded érezi,hogyan kellene ütni és maximum elszállsz magadtól..


Fontos,hogy este ne nagyon közlekedj,ne álj meg soha idegeneknek,hordj magadnál egy gazsprayt vagy bármi ilyesmit.. Illetve valószínűleg a rendőrség intézkedni fog..

2015. nov. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%

Alapotomosak az biztos.

engem anno azért álitot meg .Gyanus voltam neki hogy rá néztem ,( ő bámult meg )

Biztos én vertem meg a gyerek rokonát mert ilyen "kabátja " volt a támadonak mint nekem.Kezdte a szìnészkedést hogy hopp le merült a telloja ,adjam oda ennyimét.Akkor még nem volt tellom ,igy meg usztam.

2015. nov. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ilyen helyzetekre valóak a harcművészetek, legalábbis ha nem sajátítod el őket nagyon magas szinten. Én azt mondom, hogy jobban jársz, ha elkezdesz erősíteni. Csinálj húzódzkodásokat, fekvőtámaszokat, próbáld megcsinálni az egylábas guggolásokat, ezekkel olyan erőre tehetsz szert, amit a való életben is használni tudsz. Meg persze az is előny, ha nem látja rajtad, hogy be vagy szarva. Ha meg mondja, hogy állj meg máskor, akkor menj tovább, ne is nézz rá... Ezek direkt ilyen kötekedősek, én is találkoztam már ezzel a fajtával.
2015. nov. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem máskor nem állok meg, főleg annak a gyereknek mert én ismerem őt, majd legfeljebb annyit tudok csinálni, hogy ha közeledik felém ugyan az a gyerek aki meg ütött én kezdeményezem az ütést, hogy ne ő üssön meg engem... És ha bajom lesz belőlle meg mondom önvédelem csak el hiszik mert már egyszer rám támadt akkor 2x is meg meri tenni...
2015. nov. 17. 08:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!