Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi bajom lesz ha 14 évesen...

Mi bajom lesz ha 14 évesen elszívok egy cigit, de előtte sosem szívtam bele? :D

Figyelt kérdés

2015. nov. 17. 16:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Milyen felelősség teljes felnőtt az aki egy fiatalt vagy akárkit is bíztat vagy nem tántorít el a dohányzástól? Vagy ennyierővel egyből szívhatna füveset is?
2015. nov. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Egy szoval se mondtam hcsinálja csak azt h ha csinalja milyen. Nem biztattam es attol h en azt irtam amit , veletek ellentétben nem voltam bunko paraszt senkivel.
2015. nov. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Csak azert mert azt irtam h egyszalltol nem lesz baja? Tokmindegy h mit mondok egy olyan embernek aki ha akarja ugy is kiprobalja . Ha nem tetszikneki es nem akarja ugyse fog rászokni, ha meg igen akkor se engem kell szadulni mert nem én szoktatom rá. És elmondom h én is kipróbáltam 13 éves fejjel es azota se szivtam egyet se, az mar mas h körülőttem igen.
2015. nov. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
És minél jobban tiltasz valakit valamitől annál inkább kiakarja próbálni. Ő kérdezett valamit én válaszoltam. Ti viszont utasitjátok h ne mert igy meg ugy.
2015. nov. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egy szóval sem mondtam hogy nehogy beleszívjon ezt úgy is ő dönti el. Viszont igaz hogy elsárgulnak esetleg kihullanak a fogai amennyiben rászokik büdös lesz. A körmei szintén elsárgulhatnak. Én láttam a szomszédomat tüdőrák miatt leépülni majd meghallni. De nyugodtan mondjátok hogy egy száltól nem lesz baja. Valószínűleg nem lesz viszont nagyon egyszerű rászokni. És akár 14 évesen is tönkre teheti az életét. Arról nem is beszélve hogyha majd barátot/barátnőt akar..nem sokan szeretnek egy hamutállal csókolózni hiszen gusztustalan. És nem csak magát mérgezi hanem a közvetlen környezetét is. A dolog anyagi vonzatáról nem is beszélve, hiszen nem 500ft egy doboz cigi. Viszont ezzel legalább sok pénzt hoz az államnak és a cigaretta gyáraknak.
2015. nov. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ezek a tünetek egyén függőek mert a párom is anyámék iscigiznek es a leirtak közül semmi nem igaz rájuk. Max a cigis lehellet de arra van rágo xd nem sárga a kezük foguk, stb... vannak akiknek a szervezete igy reagál de vannak akiknek nem.
2015. nov. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!