Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 13 éves vagyok és hétvégenként...

13 éves vagyok és hétvégenként néha-néha elszívok egy-kettő szál cigit. Eddig max.10 szállal szívtam el. Lehet valami nagy bajom tőle?

Figyelt kérdés
Aktívan focizok!
2012. aug. 22. 20:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki 1-2 szállal kezdi. Én is annyival kezdtem, most meg 2-2,5 doboz naponta. Ha tovább szívod észre fogod venni, hogy nem bírsz majd annyira cigizni és sokat mozogni. Hamarabb el fogsz fáradni.
2012. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
vagyis nem bírsz majd annyira focizni :D
2012. aug. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Le is tüdőzted? (nem mintha sokat számítana)

Igazából a tüdőd színén már ez a pár szál is meglátszik, de egyetértek az előttem szólóval.

2012. aug. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Karesz6969 ***** válasza:
92%

13 éves vagy!


Fejlődő szervezet, oxigénhiánnyal..


Nem fognak a tüdőhörgőid kellő képen kifejlődni, kehes leszel és egy normális tornaórától is be fogsz halni mert hiába kapkodod a levegőt a tüdőd felülete kátránnyal szennyezett ergo nem tudja feldolgozni az oxigént és a véráramba juttatni azt megfelelő mennyiségben.


És ez csak a kezdet....akár tüdő rákod is lehet később...gondold csak meg megéri???


TE DÖNTESSZ, mi csak tanácsot próbálunk adni.

2012. aug. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
87%

Én azt nem értem...minek cigizni? Nem hinném hogy azért cigizel,mert le akarsz fogyni... Azért cigizel, mert ez olyan menő, vagy mi? -.-" Örülnél hogy nem vagy rászokva...

Egy 14éves lány

2012. aug. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
68%
eddig nagyjából elviseltem ezeket a k*rva hülye kérdéseket,de most le szeretném írni a véleményem: nos attól,hogy elszívtál pár szál cigit ,igen rohadt nagy bajod lesz,azonnal kialakult már nálad tüdő,gége,szájrák valamint a szíved is megáll 2 napon belül...komolyan hogy lehetettek ilyen hülyék? mintha több évtized óta csinálnád istenem-.- nem,és mindenkinek üzenem,aki ilyet kérdezne:K*RVÁRA NEM LESZ SEMMI BAJOD PÁR SZÁL CIGITŐL,SZÍVOD A VÁROSI LEVEGŐT OTT MIÉRT NEM KÉRDEZED MEG EZT? AZ MÉG ROSSZABB IS MINT PÁR SZÁL VAGY ETTTÉL SÜLTKRUMPLIT WOW BELEHALSZ-.-...bocs mindenki de ez már rég óta nyomott:D
2012. aug. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
ja és ha félsz,hogy lesz valami bajod minek csinálod? úristen...mindig van lentebb úgy látszik
2012. aug. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
nem azt kérdtem hogy mondjátok el hogy ne cigizzek hanem azt hogy lesz e tőle bajom -.- akik értelmes választ írtak annak köszi
2012. aug. 22. 21:21
 9/21 anonim ***** válasza:
90%

de mivel csinálod azt amitől igazából félsz(hiszen azért kérdezed hogy mi bajod lehet) szellemileg visszamaradottnak tartalak,így nekünk kell lebeszélni a saját hülyeségedről:D

nem,nem a cigivel van bajom,néha ha én is cigizek,de ez idegesítő...legközelebb ne cigizz és nem fogsz betojni...nagyon bonyolult már ne haragudj

2012. aug. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
de ha elszívom azt a heti 1-2 szálat azzal mennyit fog romlani a sport teljesítményen?
2012. aug. 23. 00:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!