Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az, hogy mindkg...

Miért van az, hogy mindkg amikor anya megtudja hogy szívtam 1 szálat, akkor mindig a droggal jön elő és pont ezért cigizek mert idegesít (? ) 14/F

Figyelt kérdés

Nyáron kezdtem el cigizni, hetente elszívok max 2-őt (egyáltalán nem szokok rá..) de anya megtudta. Azóta mindig amikor ez szóba jön, küldözget minden oldalt hogy ilyen tüdő olyan rák, betegség stb

Az utolsó 2 alkalommal meg a droggal való foglalkozást hozta fel, hogy "mindenki ezt mondja hogy..."

Ezért cigizek, mert ideges vagyok. De annyira hogy a gyomrom is fáj meg hányingerem is van... Elegem van ebből a folyamatos veszekedésből, anyám nem képes megérteni hogy miatta van ez az egész. Ráadásul nem csak miatta stresszelek...



2015. nov. 5. 20:42
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért, telefonról írtam.
2015. nov. 5. 20:43
 2/48 anonim ***** válasza:
100%

A függőség pont ott kezdődik, hogy nem vállalod a felelősséget! Van más módja a stresszlevezetésnek, szóval ez amit itt összehordtál egy rakás bullshit!

Nézd, nikotinfüggő vagyok (bár letettem), és a kínok kínja a leszokás.

Mondjuk arra az apróságra nem gondoltál, hogy anyukád esetleg aggódik érted?

Mondjuk, ha elég nagyfiú vagy, beszéld meg vele, ne egy névtelen oldalon szidd.

Senki se kényszerít, hogy rágyújts, ez a TE DÖNTÉSED!!!

2015. nov. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen értelmetlen ebben a korban bármennyit is cigarettázni. A cigaretta nem nyugtat meg és a gondodat sem oldja meg, ami nyilván nem is igazán gond, csak azt hiszed. Én már jó néhány évtizedet leéltem aztán még egyetlen cigarettát sem szívtam el (pedig próbáltak rászoktatni, hogy az milyen jó) és egészen jól megvagyok, pedig gondjaim időnként nekem is voltak.
2015. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a dohányzás nagyon káros. Nem csak rád, hanem a környezetedre is. Érdekes módon a füstszűrő csak ront a helyzeten, mert azokat a méretű részecskéket kiszűri, ami ellen a szervezeted védekezni tudna. A mentol szintén csökkenti a védekezést.

Ha heti kettőt szívsz, akkor már rászokóban vagy (A rendszeres használat erre utal)

A stressz levezetésére én fekvőtámaszt használok. Mivel elég hiszis vagyok egész szép vállakat csinált.

2015. nov. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
"Apu azért iszik, mert te sírsz."
2015. nov. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%

"Ezért cigizek, mert ideges vagyok."


Lol. Inkább idióta vagy. Félre ne értsd, nem nézlek le azért, mert gyerek vagy, de 14 évesen cigizésig idegeskedni... Szóval... most tényleg, min stresszelsz, hogy azt csak cigivel tudod elviselni?

2015. nov. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
92%
Most mégis mit vársz? Mondjuk azt hogy de szemét anyukád van nem engedi 14 évesen a dohányzást? Cigizni nem menő. Heti két szállal sem. Feszültség levezetésnek meg Menj el sportolni. Tobbet érsz vele.
2015. nov. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
89%

Szóval tisztázzuk: idegesít az anyád, és emiatt rombolod a saját egészséged. Congrat. Mission passed. Respect+ ...

Ez hülyeség.

2015. nov. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 Bob the builder ***** válasza:
89%
mert szeret téged, te meg hülye vagy
2015. nov. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
88%

A második válaszolóval nagyon együtt tudok érezni, tényleg kínok kínja a leszokás, nikotinfüggő vagyok én is.

Anyukád jót akar neked, csak még nem tudod, mert nem szoktál rá annyira, hogy a falat kapard a nikotinhiánytól.

Ne szokj rá szerintem, jobban jársz!

2015. nov. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!