Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől van ez? Megőrültem?

Mitől van ez? Megőrültem?

Figyelt kérdés
Mindig látok olyan dolgokat amik nincsenek is ott,legalábbis mások nem látják,úgy érzem mindig mintha valaki hozzám érne,simogatna.... zajokat hallok.Árnyékokat látok. Ma hajnalban padló nyikorgásra ébredtem az ajtóm résnyire nyitva volt és meg pillantottam ott egy nőt fekete véres szemekkel...megőrültem?????? Senki nem látja csak én.Már mindenki úgy kezel mintha valami fogyatékos lennék akinek sürgős kezelésre lenne szüksége.Segítsetek kérlek.Iszonyatosan félek :( és a barátaimat sem szeretném elveszíteni..már akik még még megmaradtam
2015. nov. 19. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezotéria kategóriába való a kérdésed.

Ott tudnak segíteni a hozzáértők.

2015. nov. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem troll a kérdés azonnal orvos. Nálam nagyon súlyos kimerüléskor volt hasonló (engem szólongattak folyamatosan)
2015. nov. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg túl sok Molnár Krisztián videót néztél.
2015. nov. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez egyáltalán nem troll kérdés
2015. nov. 19. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!