Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lennétek a helyemben?

Lennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, Debreceni. Felmondtam a munkahelyemen, ezért most nincs is munkám sem. Egy kis szobát bérlek, ahol nem egyedül vagyok... Van egy 43 éves apám,ki alkoholista gyerekkorom óta. Anyám rákkal küzd. De egyikkel sem tartom a kapcsolatot. És hogy miért? Azért mert 10 évesen egy lakásotthonban nőttem fel, ahová még látogatni sem jöttek el. Van egy macskám,és egy tesóm is... Van egy csomó kérdés és gond a fejemben, keresem a munkát, de nem találok,és ha mégis,akkor nem írnak vissza, vagy férfit keresnek... Voltatok már így?

2015. nov. 20. 04:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Igen itt többen is vannak, akik Dunántúlra járnak dolgozni. Elég nagy a különbség ilyen szempontból az ország két része között. Itt (Békés megye) elég gáz a helyzet. Főleg, hogy mi egy Isten háta mögötti faluszélen lakunk, ahol még a tömegközlekedés is brutál rossz. Sajnos későn kaptam észbe, mert már nem vagyok fiatal, de itt nincs jövő, meg normális élet sem most már. Minden bezár a környékbeli gyárakban egyre több az elbocsátás, a maradék embert meg minimálbérét güriztetik keretidőben hétvégenként is.


Úgyhogy mindenképp ki kell innen szakadni. :)

2015. nov. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!