Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek mi elete legnagyobb (!...

Kinek mi elete legnagyobb (! ) alma?

Figyelt kérdés
Barmilyen teren, csalad, tanulas, munka, boldogsag stb. Kinek sikerult elerni, ki az aki epp kuzd azert, hogy teljesuljon, vagy eppen sajnos mar le kellett mondania?

2015. nov. 20. 16:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
2015. nov. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

#10

Hát őöö... köszönöm, kezdek kicsit zavarban lenni.:D

2015. nov. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ez az Amerikában élés micsoda sláger :) Én éltem ott, nem is rövid ideig, de ott sincs kolbászból a kerítés.


Nekem az (volt) az álmom hogy vadászrepülőgépet vezethessek, de hát ez nem lehetséges, több okból sem. Összejöhetett volna, ha nem történnek útközben bizonyos dolgok.

2015. nov. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
lottónyerés, hatalmas bevételre szert tenni.
2015. nov. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szeretnék menekülni ebből az országból, gyerekeket, családot,élhető életet!
2015. nov. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem most az, hogy elvégezzem a jogot. Ha ez sikerül, akkor úgy érzem, hogy már tettem valami említésre méltót az életben. A következő ilyen nagy lépés szerintem a saját ház lesz. Nagyon boldog lennék már akkor, ha ez a 2 dolog összejön. : )
2015. nov. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az én legnagyobb álmom az lenne ha a feleségem végre elhúzna a házamból..egyszerűen kikészít ez a perszóna....hiába minden,tehetek,mondhatok bármit ez nem megy el végre a p.csába.
2015. nov. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Emberiség segítése, tanítása, fejlesztése.

Élet segítőként tevékenykedek már jó ideje.

Már régen 100%osan boldog életet élek. Logika mestere vagyok s egyik legokosabb ember földön. Kötelességemnek érzem minden téren való segítés adást embereknek és minnél méllyebb dologban teszek minnél méllyebb változást, annál boldogabb vagyok bizonyos ideig.

19F, legjobb pszihológus, élet segítő, logika mester, totálisan felvilágosult

2015. nov. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Olyan környezetben élni, hogy gondolkodhassak a családalapításon.
2015. dec. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!