Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok/fiúk rúgtatok már...

Lányok/fiúk rúgtatok már tökön valakit/ rúgtak már tökön titeket?

Figyelt kérdés
Ha igen mér tettétek/tették veletek? Tényleg annyira hatásos módszer? Előfordult ilyen többször? Mit csináltatok utána?

2015. nov. 21. 19:00
1 2 3
 11/28 Fogyo15 válasza:
100%
Engem egyszer úgy hogy az utcán volt egy cicanacis csaj mentem mögötte egyszer balrol egy srác megelőzött rácsapott a csaj seggére és jobb oldalt ment a csaj mellett el a csaj balra fordult vissza azt hitte én voltam kaptam egy nagy pofont mondani kezdtem hogy nem én vo.... De akkorra már elkapta a herémet és elkezdte szorítani de olyan erősen h majd meghaltam. Aztán mondom h nyugi nem én voltam de mondta h kuss te perverz állat most kapni fogsz erre mégjobban szorítani kezdte én meg már sírtam is kínomban nagyon megalázó volt. Aztán kérdezi elég volt? Én mondom neki nyögve h igen aztán elengedte és mielött a kezemet a tökömhöz tehettem volna megfogta a vállamat és kétszer is tökön térdelt én össze kezdtem volna rogyni erre még arcon is térdelt aztán elment kb 15 percig feküdtem a herémet fájlaltatva igazából annyira fájt a herém hogy amikor arcon térdelt azt szinte alig éreztem de azért az is fájt na mindegy elég megalázó volt főleg h más volt.Legközelebb nem megyek csaj mögött 15f
2016. jan. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Úgynevezett "lábtárogatást" végeztem talajon egy torna alkalmával, és az egyik lányismerősöm mezítláb betalált - valamiért pipás volt rám és így állt bosszút.

Az tuti, hogy hatásos volt számára. Csak egyszer sikerült megtennie, de annak is totál K.O. lett a vége.

2016. jan. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
engem még nem XD de szerintem amugy nem is fájhat annyira mint amennyire mondják 14/f
2016. jan. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Én pont tegnap haveromat hátulról alárugtam poénbol haláli vicces volt ahogy fetrengeu xD csak azt mondta hogy ezt még vissza kapom remélem csak mérgében nem akarom hogy vissza adja :o hiszen csak vicc volt 15/f
2016. jan. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
Engem egymas utan 20 szor de nem fajt nagyon,nem ertem miert mondjak,hogy annyira faj.
2016. febr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Poénbol haveromat .de már nem merek ilyet mert többszörösen adta vissza és fájt..
2016. febr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
kiprobálnám hogy egy csaj teljes erejéből tökön rúg milyen érzés lenne
2016. márc. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
ja én is... :D
2016. márc. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Fura de még soha de tuti nem érez jót egyik férfiú bajtársam se 18f
2016. ápr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
Engem egyik volt csajom domina hajlamai voltak durvan en meg szeretem a domina csajokat na o volt aki kikotozott es parszor tokon rugdosott magassarku csizmaval aztan ralepett a nemi szervemre es elelveztem tole :)
2016. ápr. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!