Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Irjatok már tökönrúgós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Irjatok már tökönrúgós történeteket! Hány évesen rugtatok tökön elöször? Hány éves volt a fiu és mit reagált?

Figyelt kérdés
2014. okt. 28. 22:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Férfit nem rúgunk tökön! Alapszabály!
2014. okt. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
csak nem ez a fétised, kérdező?
2014. okt. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
5 évesek voltunk és elvette a plüs lovam tökönrúgtam és meghúzta a hajam
2014. okt. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom melyik nő örülne, ha csiklón rúgná egy pasi...

Mert kb egyforma érzékeny a kettő.

Igaza van az elsőnek.

2014. okt. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

#4

Kétlem, hogy a csiklón rúgás tud annyira fájni, mint amikor fölküldik a heréidet az agyadba.

2014. okt. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Történeteket! Most!
2014. okt. 28. 23:05
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

Nekem egyszer még kb. 10 évesen volt egy alkalom, amikor karatén voltam, és az egyik osztálytársammal álltunk párba (ő fiú volt), és csinált valamit, ami nem tetszett, ezért tökön rúgtam.

Így visszanézve kicsit sajnálom szegényt.

2014. okt. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Én csak poénból de gyors volt kivédte és mondta erre még szüksége lesz.mo djuk azt nem mondta kivel hisz azt pletyozzàk róla a fiukat szereti
2014. okt. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%

Volt egy kisebb fiú ismerősöm, aki sokat hazudozott. 17 éves volt, amikor egy elég hülye ürüggyel kölcsönkért tőlem pénzt. Amikor rájöttem, hogy az indok nem valós, mondtam neki, hogy a hazugságért nálunk büntetés jár. Azt is mondtam, ha nem ismerném régen, most nagyon tökön rúgnám. Mire azt mondta, ha adok neki kölcsön pénzt, azt se bánja, ha tökön rúgom. Kinevettem, de ragaszkodott hozzá, hogy megtegyem. Mivel nekem nem túl nagy összegről volt szó és láttam, hogy elszánt a dologra, megegyeztünk, hogy kap kölcsön. Kimentünk a közeli erdőbe, ő széttette a lábát, a kezét a kocsira tette, én meg mögé álltam. Levettem a cipőmet, és néhány egyre nagyobb tesztrúgást indítottam a belső combjára, hogy megmondja, mekkora erejű rúgást fog kibírni. A harmadik után szólt, hogy az már túl nagy lesz. Na ekkor a lábujjammal bemértem, hogy pontosan hová fogok rúgni, mire ő összerándult és megfordult. Láttam a szemében a félelmet, de a pénz jobban kellett neki, mint amennyire félt. Visszafordult a kocsi felé, én pedig meglendítettem a lábam, pontosan oda, ahová terveztem. A lábfejemen éreztem a a golyóit, ahogy visszapattannak az ágyékáról. Egy hang nélkül esett össze, majd halk nyögdécselésbe kezdett. Na, most már ezt is tudom, milyen mondta, és a tökét szorongatva felállt. Én kissé aggódva, nem tettem-e kárt benne, mondtam neki, hadd nézzem meg. Letolta a nadrágját és ott állt előttem meztelenül. A golyói kissé pirosak voltak, de amikor kézbe vettem őket, teljesen normális volt minden. Egy pár percet még pihegett a srác, de utána semmi baja sem volt. Az eset után aznap este még szexeltünk is egy nagyot :)

Megjegyzés: megtörtént

2014. okt. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
56%

Több eset is volt, nem is emlékszem az összesre. Talán negyedikesként csináltam elösször. A srác valami rosszat csinált( nem emlékszem mit) mire én tökönrugtam. Büntibe kellett mennem, megegy intőt is kaptam, de az a pillanat, amikor a golyóit szorongatva sírt a földön, mindenért kárpótolt.

A másik egy kicsit frissebb. Tizedikes voltam, és volt az osztályban egy kisportolt, izmos fiú. Sokat tapizza az osztálybeli lányokat. Eyszer emegfogta az én mellemet is. Én ezt nem szoktam annyiban hagyni, cserébe izomból a lába közé tèrdeltem. Elég azt tudni, hogy fél órán át csak fetrengett...

2014. nov. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!