Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok/fiúk rúgtatok már...

Lányok/fiúk rúgtatok már tökön valakit/ rúgtak már tökön titeket?

Figyelt kérdés
Ha igen mér tettétek/tették veletek? Tényleg annyira hatásos módszer? Előfordult ilyen többször? Mit csináltatok utána?

2015. nov. 21. 19:00
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
Engem egy héten kb. Kétszer... Talán fel kéne hagynom a segfogdosással :/ egyszer tesin tökön rúgott egy lány És amikornelkeztem fetrengeni rálépett és egy ideig nyomorgatta a dolgokat... De túléltem. :) 16F
2017. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
18%
Oh hogy herélt volna ki előttem lévő válaszolo... Legalább egy hülyével kevesebb lenne a világon hogy az isten áldja meg azt a valakit aki ezzel az emberrel összekötné az életét... Remélem már steril vagy
2017. jan. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
Hát párszor.. Xdd nem tudom ên poénnak veszem xxxD
2017. febr. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 tudatlanka13 válasza:
69%
engem a suli legszexibb csaja egy nagyon szexi magassarkúban többször tökönrúgott. Egyszer tesin a melletem lévő srác megfogta a seggét és azt hitte én voltam ezért tökönrúgott és taposta is egy ideig. Fájt de élveztem
2018. márc. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Fannnikaa99 válasza:
En igen. Sokszor. Mert begerjedt tole
2020. márc. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Igen, egyszer. Az exemet. Este volt és megbeszéltük, hogy találkozunk és beülünk gyrosozni. És a találkozó helyen volt egy bokor, ami mögé elbújt, hogy majd megijeszt.

Amikor, oda értem és láttam, hogy "valaki" ugrik ki a bokorból felém annyira megijedtem, hogy t*ökön rúgtam, amikor még a levegőben volt. Szegénykének, olyan vörös lett a feje, de magának okozta a bajt. 😅

2020. júl. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Engem is megtaposhatba egy csaj akár tokon is
2020. nov. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Most ez vicces, de 10 év múlva meg azon kapjátok magatok, hogy nem lehet gyereketek(legalábbis saját)!
2021. okt. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!