Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van egyre több fiatal...

Miért van egyre több fiatal pasinak szakálla?

Figyelt kérdés
Nekik ez tetszik? Csak számomra kiábránditó es csúnya?

2015. nov. 22. 20:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
71%

Divat, mellesleg nekem szerintem jól áll. :D


Meg hát mivel ez is úgy nő mint a haj (sőt ez nem hajlamos a az átoknak tekinthető ritkulásra, kopaszodásra ráadásul mint a hajnál) így aki megteheti az miért ne hagyhatna, variálhatná?


Persze nem mindegy, hogy madárfészekről van-e szó, vagy valami divatosabb formáról amit tovább tart kifaragni mint az egész pofáról lehúzni a szőrt, vagy nem borotválkozni abszolút= madárfészek. :D

2016. jan. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Relatív, hogy mi a csúnya, és senkit sem érdekel, hogy neked ez tetszik-e. Valószínűleg te sem tetszel minden létező embernek:)

Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy akar kinézni. gondolom nő vagy, szerintem te is elküldenéd melegebb éghajlatra azt, aki azt mondaná, vágasd rövidre/ növeszd meg a hajadat, mert neki az tetszik.

2016. jan. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szulejmán divatba hozta
2016. jan. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik és szerintem SZEXI!!!

Mit számít neked? Nem elég az aki szakállnélküli válogatásra? Hány pasi kell neked? Nem csak 1? Vagy 100000000?

2016. ápr. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
54%
A tálibok miatt. Akiknek nincs szakálluk, azokat kivégzik.
2016. ápr. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A 10-es évek közepén divatba jött. Az utóbbi jó pár évtizedben nem volt divatban.

Legutoljára talán a 19. században volt divatos, lásd Kossuth és társai.

2019. jan. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!