Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez jelentheti azt hogy meleg...

Ez jelentheti azt hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Már nem első eset, hogy komolyan elgondolokozom ezen.


Még néhány nappal ezelőtt az legjobb barátommal voltam, és mindig is szerettem, ha hozzámér, volt amikor meg is öleltem és felállt.

Van egy lány akivel mostanában nagyon sokat beszélek, és mondta, hogy érez valamit irántam, de valahogy nem vagyok benne biztos, hogy együtt tudnánk lenni. Nem érzem azt, amit akkor érzek amikor a legjobb barátommal vagyok.


17/f


2015. nov. 25. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Megvan rá az esély. Más fiúnál is érezted már ezt?
2015. nov. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Járj fiúval, próbáld ki velük, és meglátod.

Jó pár hete én is nagyon elgondolkoztam azon, hogy meleg vagyok-e, hasonló "tüneteim" voltak. Csókolóztam egy lánnyal, majd rájöttem, hogy én biza k.ukipárti vagyok, szóval azóta a bizonyos csók óta 100%-ig biztosan tudom, hogy nem vagyok se leszbikus se biszex. L

2015. nov. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet. De ezekből nem lehe bizosra megállapítani.

Válaszolj magadnak.

Felizgat ha szopnál, ha kiverné egy fiú vagy te másnak, stb, ha sexuálisan együtt lennél fiukkal?

Ha nyalnál, újjaznál, stb, sexuálisan együtt lennél egy lánnyal?

Ha nem csak érdekel érzést érzel hanem, "jaj de vágyok rá"t, eltudod dönteni sexualitásod.

2015. nov. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!