Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedden megbeszéltük egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedden megbeszéltük egy csajjal, hogy valamikor pénteken délután találkozunk (1. randi), de ő most lemondta, azért mert meleg van és ilyenkor nem megy ki. Ez jelentheti azt, hogy egyáltalán nem érdeklem? 18/f

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 15:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Hát szerintem nem xD Én sem mennék ki ilyen időben első randira :D
2011. aug. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
100 %, hogy azért mondta, mert meleg van :D voltál már kint? meg lehet dögleni >< sok sikert a randihoz ;)
2011. aug. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

38 fok van kint de szerintem nem akar veled találkozni.

Legalábbis én ha akarnék veled talizni azt mondanám, hogy most a nagy melegben nincs kedvem de majd talizunk ha kicsit hűvösebb lesz.

2011. aug. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet megoldani hogy pl. este 8-kor találkozzatok? Akkor már nincs olyan meleg, sokkal romantikusabb egy randi este.
2011. aug. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Első randi ilyen döglesztő melegben??? KIZÁRT!

Fölvázolom mi történik: A csaj mire odaér a randira szétizzadja magát hiába kente/fújta be magát 10x. Az a minimális smink amivel vonzóbbá tenné magát szétfolyik az arcán, ragad a feje elkezd csillogni, a haját hiába állítja be tökéletesre a sok izzadástól meg melegtől slampos kinézete lesz. A ruhája tökéletesen átnedvesedik mindenhol főleg lent. Talán szaga is lesz mert ügye nem dezodorálja a teljes testét. Napszemüveget nem nagyon lehet felvenni mert bepárásodik és tiszta izzadság lesz a szemgödre. Nem lehet kézen fogva járkálni mert szétizzadja a kezed és az gááz. Lehet vmit kihagytam de mindegy a lényeget sztem leírtam.

Tehát: a lány nem akarta magát kellemetlen helyzetbe hozni és rossz színben feltűnni előtted.:D

2011. aug. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%

Ilyen időben randi?

Mikor hőségriadó van?

Túlparázod. Ha jobb idő ellenére sem akar talizni akkor pattintva letté. Addig tényleg hihető ez a kifogás. Én is meghülyülök odakint.

2011. aug. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
mindíg éjjel randizok :)
2011. aug. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem gyenge kifogás. Vannak nagyon jó légkondicionált helyek is (pláza, pincesöröző, mozi stb.) ahová lehetne menni. Ne legyél balf@sz legközelebb készülj ilyen programmal :)
2011. aug. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Lehet. Lehet nem bírja a meleget, van ilyen. De első randit ilyen melegbe tényleg hülyeség csinálni, főleg szabadba. Várj míg lehűl az idő picit, ha akkor se jön akkor léphetsz tovább
2011. aug. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ja, a következő héten kevèsbé lesz meleg.
2011. aug. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!