Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hazudik nekem?

Miért hazudik nekem?

Figyelt kérdés
Párommal 32 évesek vagyunk évek óta együtt vagyunk, nincs gondunk. Este lefeküdtünk aludni, éjszaka felkeltem arra, hogy benyitott az ajtón, megállt az ajtó előtt, majd az ágyhoz jött mögém, mert oldalt aludtam megkérdeztem, hogy "hol voltál?", de olyan fáradt voltam, hogy mozdulni sem tudtam. Tudtam, hogy nem volt itthon, mert parkettánk van, cipő volt rajta, csoszogott, majd annyit mondott, hogy "Heh!" és beleugrott az ágyba, mondtam, majd megbeszéljük, aztán megfogta mögöttem a vállam nagyon erősen , fájt is kicsit és nem volt jó érzés, de egyből elaludtam. Reggel már kint ült a konyhában, kérdeztem tőle, hogy hol volt, tagadta, hogy elment itthonról. A barátja is tagadta. Nem szokott csak úgy ugrálni, lehet, hogy részeg volt, nem tudom, de csak 1-2 barátja van, egyedül nem szokott inni. Miért hazudik akkor?
2015. nov. 26. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy megtortent?


Trukkos tud lenni neha az emberi elme, ez meg pont ugy hangzik, mint egy realisztikus alom.. tenyleg ugy erzi az ember, hogy megtortent, de valahogy megsem logikus az egesz :)

2015. nov. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Beájultatott téged hahhaa.

Megcsalt és annira fél bevallani mi történt inkább elaltatott idegfogással.

2015. nov. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, utánanéztem. Alvásparalízis volt.
2015. nov. 26. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!