Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőm miért hazudik...

Legjobb barátnőm miért hazudik nekem? Számon kérhetem, ha lebukott?

Figyelt kérdés

Ma volt egy kis szó váltásunk.

Csak,hogy érthető legyen. Másik városban lakik,de fodrászhoz,orvoshoz ebbe a városba jön le. Nos mondtam neki,hogy ha kész van a fodrásznál jöjjön fel,mert beszélni akart velem,meg rég látott stb.Erre mondja ő nem tud feljönni,mondom miért? Arra nem válaszolt.Majd írtam,hogy bezzeg haveroddal tudsz találkozni,meg anyájékhoz is fel tud menni,tegnap orvosnál volt.De a legjobb barátnőjéhez nem. Na mind1.Eltelt kb 1 óra,azt hittem,hogy ha végez a fodrásznál és írtam neki akkor feljön,nem jött. Oké. Leviszem a kutyákat sétáltatni és meglátom ahogy egy padon haverjával nagyban beszélget,vihorásznak.Nem látták,hogy én észre vettem őket.De lehet nem is láttak engem. Na eltelik fél óra hív ,hogy merre vagyok,beszélni akar velem. Mondom kutyát sétáltatok még 45 perc kb míg haza érek(ilyenkor 1-1,5 órát sétálok velük).Mondta,hogy addigra ő már haza megy.Mondom és eddig mit csináltál? hát X-el voltam(nos Xnek autója van és mindig a kocsiban vagy kajáldában beszélgetnek,mert X nem fog kiülni egy padra,meg nem is őt láttam,hanem egy másik haverját.

Na itt bukott le.

Nem szóltam neki.

Csak tudnám mi a tökért hazudott.Meg miért nem jött fel? Bezzeg haverjával találkozott.Velem nem.Még hazudik is.


Számon kérhetem szerintetek? Azt mondanám,hogy apám látott téged egy fiatal sráccal,apum munkahelyéről pont arra a padra látni.Szóval hihető.


2015. szept. 16. 19:04
 1/5 A kérdező kommentje:
És nem vagyok egy számonkérős,meg nem hagyja élni a barátait lány,csak a hazugságot utálom,na meg,hogy nem jött fel.
2015. szept. 16. 19:05
 2/5 anonim ***** válasza:
5 évesek vagytok?
2015. szept. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Hallod, nem sértésből mondom de tísztáznod kéne mit jelent a barát fogalma.


\m/

2015. szept. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Néha én is szoktam hazudni... Például hogy ezen a hétvégén nem tudunk találkozni mert a l ünnepelünk, közben meg a pasimmal.leszek... De ez nem azért van mert nem szeretem a barátnőm, meg nem akarok vele találkozni. Csak szinte ebben a rohanó vilagban semmire nincs időm. A pasimra se... És nem akarom megserteni azzal a baratnom hogy most nem tudok a barátom miatt vele találkozni. Az sokkal rosszabbul esne neki, mint hogy egy ilyen kötelező prográm miatt nem tudunk talizni. De persze hiányzik nagyon, imádom stb... De néha kell a kegyes hazugság, szerintem ennyi belefer, hisz a barátság ugyanúgy megmarad, ott folytatjuk, ahol abbahagytuk. Szerintem megismerkedhetett egy új pasival, és ha majd készen áll rá, mesél róla neked. Neki se biztos hogy sok ideje van, meg lehet azok a talik másokkal hamarabb meg voltak beszélve, mint hogy hozzád felmenjen... Szerintem az ő szemszögéből is gondolj ebbe bele.
2015. szept. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Közös haverunk(Y) akivel találkozott nem a pasija,meg leendő pasija,van barátja!


De miért hazudta,hogy X-el volt, amikor Y-nal? Akit én is ismerek. Nem,nem beszélték meg előbb ez fix,mert ma reggel derült ki,hogy megy fodrászhoz,mert meg üresedet egy hely.Amúgy nem jött volna le.


Nem nem vagyunk 5 évesek.


Csak zavar,hogy miért hazudta azt,hogy Xel volt,közben meg Y-nal. Hozzám meg nem jött fel, pedig Ő mondja már napok óta,hogy beszélni akar velem!!!

2015. szept. 16. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!