Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Sok idő után...

Mit csináljak? Sok idő után már herótom van attól, hogy a környezetemben mindenki szóvá teszi minden gondját, panaszkodik, rinyál (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok, amint írtam ez a helyzet. Főként iskolai életre gondolok, Pl. Suliban ez miatt állandóan vacak a hangulatom, osztálytársaim nyakamba zúdítják minden gondjukat, aztán a kínos csönd. Már 2 hónapja ez megy, gyakorlatilag agyvérzést kapok már ettöl :s Mit csináljak? Hagyjam őket a francba, és sétáljak el? Nem akarok szemétnek tűnni, de akkor is túlzás, hogy mindig rinyálnak minden hülyeségen :/ Nekem is millió1 okom lenne keseregni, még is pozitív vagyok, esetleg valami ötlet? 15/f

2015. nov. 26. 21:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon nagy arc vagy, tegyél a táskádba egy téglát. Majd mikor elkezdik a szöveget, vedd ki, és tartsd az arcuk elé. Nyilván megkérdezik miez, erre válaszold: Egy falnak is beszélhetsz, ugyanazt a hatást éred el.

Ezzel megugrik a thug life szinted lvl rekt-re.

2015. nov. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!