Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem vagyok elégedett magammal?

Nem vagyok elégedett magammal?

Figyelt kérdés
és nem is leszek? azt tudom hogy többet teszek a jegyeimért, az átlagaim is átlagon felüliek, emelt matekra járok, kiválóan zongoráztam(Török Induló tempóban) stb. de mégis felmerül bennem hogy az emberiség egy nagy nulla, ott az egész univerzum mi pedig be vagyunk zárva erre a rohadt bolygóra. szivesen beszélgetek emberekkel nem vagyok depressziós... van még ilyen?
2015. nov. 10. 19:24
 1/2 A kérdező kommentje:
meg itt keringünk a nap körül, és ha közeledne egy meteor vagy kisbolygó ami beleütközik a földbe azt az összes atommal nem lehet megállítani...
2015. nov. 10. 19:27
 2/2 anonim ***** válasza:

Van.

Látom filozofálsz, kezd el azon a kérdésen hogy miért vagy most "itt" !Ha elemzed belső indíttatásaidat, tehetségeidet és azokat összeveted au emberiség jelenlegi állapotával rá fogsz jönni a hogyanra is.

2015. nov. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!