Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szoktátok barátnő nélkül...

Ti szoktátok barátnő nélkül eljárni szórakozni?

Figyelt kérdés

27/f vagyok, 1 éve vagyok együtt barátnőmmel, voltunk ketten is bulizni már, az nagy gáz ha egyedül is szeretnék elmenni?

Nyilván neki sem tiltanám meg ha szeretne menni, én a magam részéről nem akarok rendszert csinálni belőle csak érzem hogy jól esne egy kicsit.



2015. nov. 27. 04:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz?

Nem az anyád, hogy engedélyt kelljen kérned tőle, és nem is vagytok összenőve.

Ha egyébként töltötök együtt minőségi időt, szerveztek programokat, akkor nem hiszem, hogy normális ember megsértődne, ha a barátja egyedül, saját haverjaival akarna elmenni kicsit kieresztenia gőzt.

2015. nov. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En mondjuk nem fiu vagyok, de tobb, mint 4 eve vagyok egyutt a parommal es el szoktunk janri kulons is szorakozni. Ha egyutt megyunk, akkor is jo, persze, de kell az, h neha o elmenjen ahaverjaival, vagy en a baratnoimmel. Szerintem ebben semmi kivetnivalo nincs.
2015. nov. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Ez azt jelenti, nem szeretitek egymást eléggé.Ha tényleg szerelmes lennél a barátnődbe, akkor eszedbe sem jutna nélküle eljárni szórakozni. Legjobb lenne, ha azt mondanád neki, egy kicsit lazítsunk a kapcsolaton, legyünk csak barátok, mert én nem állok készen arra, hogy egy valaki mellett elkötelezzem magam. Ez lenne a tisztességes.
2015. nov. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szoktam. Olyankor a feleségemmel megyek.

Majd amikor a gyerekeid már nagyok lesznek, érezheted úgy, hogy szükséged van külön programra. Ha már most így érzed, felmerül a kérdés; mi a ménkűnek vagytok együtt?

27 évesen talán ideje lenne kezdeni valamit az életeddel, és nem ilyen langymeleg, semmitérő kapcsolatban keresni kielégülést.

2015. nov. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kimaradt egy mondat. Szóval:

Igen, szoktam. Olyankor a feleségemmel megyek.

Viccet félretéve: Majd amikor a gyerekeid már nagyok lesznek, érezheted úgy, hogy szükséged van külön programra. Ha már most így érzed, felmerül a kérdés; mi a ménkűnek vagytok együtt?

27 évesen talán ideje lenne kezdeni valamit az életeddel, és nem ilyen langymeleg, semmitérő kapcsolatban keresni kielégülést.

2015. nov. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3-as, már miért ne szeretném attól a barátnőmet, hogy nem rángatom el magammal egy olyan programra, ami őt a legkevésbé sem érdekli????

Én pl órákat gyűjtök és szerelgetek, amatőr szinten. Amikor volt barátnőm, ő is elnézegette az óráimat, hogy jaj ez szép, jaj ez nem annyira, de jobban nem érdekelte. Én egy órabörzén, találkozón órákig nézelődök, kérdezek, beszélgetek, stb. Minek kínoznám őt a várakozással, magamat pedig az idegeskedéssel, hogy szívem szerint még maradnék, de rajta meg látom, hogy nagyon unja. Most akkor én ettől őt kevésbé szerettem? Ez ugye vicc?

2015. nov. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!