Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Én vagyok az egyetlen, akit...

Én vagyok az egyetlen, akit 17 éves létére senki sem hív el sehova, nem jár el szórakozni, kicsit talán mégis vágyik rá?

Figyelt kérdés

Vannak barátaim, vmiért megis úgy alakult az életem, hogy azoknak mar a megismerkedésünk előtt meg volt a saját tarsasuk (kollegium, egyesület leven), szóval ha szórakozni mennek, veluk teszik, es ez szerintem érthető is. En meg egy utolso nyomoreknak érzem magam. Nem tudom, hogyan lesz barátom, ha nem járok el sehova. Nem tudom, egyáltalán el akarok-e jarni, vagy ez csak egy kényszer, mert mindenki ezt teszi.

Van még vki, aki ilyen helyzetben van? Hogyan vészeled at, vagy hogy állsz hozza ehhez? 17/L



2015. máj. 23. 18:23
 1/2 Lulu777 válasza:

Nem attól lesz barátod, hogy szórakozóhelyre jársz, rosszabb esetben akár le is részegedsz. Hidd el valahol találkozni fogsz Vele. :DD És amúgy meg az, hogy nem mész tuc-tuc zenére csipőtbillegetni nem jelenti azt, hogy utolsó nyomi vagy. Keress valamit, ami leköt, olvass, ha szeretsz, és ha még nem írsz nagyon ajánlom a naplóírást. :D Egy csomó dolgot kiírhatsz magadból, olyan, mintha egy tükör előtt beszélnél magaddal. Annyi különbséggel mondjuk, hogy ha beállnál a tükör elé és elkezdenél trécselni vele akkor a diliházban kötnél ki xddd Na mindegy. Visszatérve szerintem a napló már csak azért is jó, mert majd úgy két-három év múlva jó lesz olvasni a múltbeli énedről :)

Utolsó tanácsom pedig az, hogy éld az életed úgy, ahogy szeretnéd, és ne érdekeljen ki mit gondol rólad, a hobbidról vagy bármi veled kapcsolatos dologról. Ha bármi kérdésed van még, tudod hol keress :DD

Puszi-pá~ Lulu :3

2015. máj. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is az a magamnak való típus vagyok. Nem nagyon járok el sehova. Nincs barátnőm, és barátom is kevés van. Bár az is igaz, hogy szeretnék társaságot, csak a legtöbb gyakori témához nem tudok hozzászólni, kényszerből meg nem akarok foglalkozni egyikkel sem. Így legtöbbször az általában gyenge vicceimmel fárasztom a haverokat, hogy felfigyeljenek rám... Nekem már az is elég, ha nevetnek rajtam. Amúgy debreceni vagyok. 17/F :)
2015. máj. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!