Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha elmondom a pszichológusomna...

Ha elmondom a pszichológusomnak, mit fog reagálni?

Figyelt kérdés
Ha elmondom neki, hogy nagyon ragaszkodok hozzá, de nem tudok előtte megnyílni. Mit fog szólni? Lehet ott kellene hagynom? Nagyon össze vagyok zavarodva. 3napja sírok, nem tudom mit tegyek. Valami jó tanács?

2015. nov. 27. 20:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Éreztem,hogy valami ilyesmi lehet.

Nem tudsz teljesen megnyílni előtte,de így is jobban megnyíltál, mint bárki másnak valaha.

Talán mégse szólj semmit neki,ahogy épül a bizalom tovább köztetek,talán egyre többet fogsz tudni elárulni magadról neki.

A ragaszkodásod teljesen normális, nagyon kezdenek többet érezni a terapeutájuk iránt.

Mióta jársz oda?

2015. nov. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Igen,ez a ragaszkodás nem feltétlenül mindig szexuális jellegű.

Úgy is érezheted,olyan neked,mint egy szülő.

Nemde?

2015. nov. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
1éve járok hozzá.
2015. nov. 28. 18:48
 14/16 anonim ***** válasza:

Akkor az a kérdés, miért nem tudsz megnyílni?

Mi az,amit szégyellsz elmondani neki?

2015. nov. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nagyon sok mindent nem tudok elmondani neki. Nagyon nehéz bármiről is beszélni. De főleg párkapcsolati dolgok, szex, önbántás. A családról tudok neki beszélni. Arról, hogy miért nem alszok, mit csinálok napközben, mit érzek dolgok közben, álltalában tudok beszélni. De rohadt sok mindent nem tud még, és nagyon feleslegesnek érzem így, de ott hagyni nem tudom.
2015. nov. 28. 20:12
 16/16 anonim ***** válasza:

Miért nem tudsz beszélni ezekről?

Szégyelled?

Miért bántalmazod magad?

Mi az oka?

Gyerekkorod milyen volt?

2015. nov. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!