Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ők lihegik túl...

Szerintetek ők lihegik túl vagy nekem nincs igazam?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy a mostani barátom megkért, hogy töröljek ki minden képet amivel az exemmel vagyok (3 évig voltunk együtt tehát van egy pár, vele viszont 1 hete jöttem össze szóval elég korainak tartom). Én úgy vagyok vele, hogy ez a múltam és elfogadom, meg ezek olyan emlékek amik akkor is megmaradnak ha nincs róla kép, viszont ha kitörlök mindent azt ugye már soha nem lehet visszacsinálni.. Az exemmel is hasonló volt, neki a "bulizós" képeket kellett kitörölni (régen kicsit keményebben toltuk :D ) viszont azzal is úgy voltam, hogy lehet hogy nem az volt a legjobb döntés de megtettem, megtörtént stb az is a múltam része, valahol az én részem is, és ha én el tudom fogadni akkor ők miért nem? Van egy pendriveom és oda mentettem amúgy a régi képeket de ezt meg nem tartom fairnek meg ez viszont tényleg gáz mert hazudok is.. Nem akarok ebbe beleegyezni mert szerintem nincs igaza és ettől még nem a múltban élek meg nem nem léptem túl, egyszerűen csak emlékek egy nyaralásról vagy akármi amire néha jó visszanézni. Mit gondoltok?
2015. nov. 28. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy kitöröld. Ahogy mondtad, a múltad rèsze. Így kell hogy elfogadjon. Fordított esetben ő meg mit szólna ha te kèrnèd tőle ugyanezt!? Feltètelezem ő is kiakadna
2015. nov. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%

Áhh pont jó időben vagy hogy lelépj..1 hét után ilyet kérni, hát neem is tudooom mit mondjak ..


Lépj le gyorsan mert lehet 1 év után már a közértig sem mehetsz! Parancsolgason ott ahol megengedik neki!

2015. nov. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Ha tőlem valaki ilyet kérne, pláne egyetlen hét után, röhögve küldeném el végleg melegebb éghajlatra. Ebben a fiúban nem sok örömed lesz, ha már a kapcsolat legelején ilyen egyértelműen ki akar sajátítani.
2015. nov. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég gyökérség ilyet kérni, főleg hogy ehhez semmi köze. Én max azt kérném, hogy ne legyenek szem előtt.
2015. nov. 29. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ha azt mondaná, hogy "Nyuszika, szedd már le facebookról a smárolós képeiteket, mert így nem tudom, hogy álljak a kapcsolatunkhoz." arra azt mondanám, korrekt kérés. Az, hogy törölj minden képet? Elég nevetséges, eleve ne kutakodjon a gépeden meg mi köze hozzá?

Mondd meg neki, hogy a gépről leszedted, kiírtad valahova, mert a múltad jelentős részeként neked ez fontos és nem akarod végleg törölni. Pont. Ha ezek után is ugráltat, akkor tehet egy szívességet szerintem, az ilyentől tényleg ne várj sokat, mert egy éretlen kismajom. :D

2015. nov. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!