Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Anyukák! Mit szolnátok ha a...

Anyukák! Mit szolnátok ha a 12 éves lányotok szereti a one directiont? Rajong értük

Figyelt kérdés

2015. dec. 1. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmit.
2015. dec. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Semmit. Majd kinövi.
2015. dec. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem ismerem őket, nem tudom mit énekelnek, viszont ha a szövegeikben nincs kivetnivaló meg a viselkedésükben, hogy ne mutassanak rossz példát akkor nem zavarna.

(Hozzáteszem nem anyuka vagyok, de remélem segít ez is).

Szép estét!

2015. dec. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
69%
Ha egyszer lesz gyerekem és szeretni fogja az 1D-t biztos nem fogok semmit szólni,hisz az én anyum se szólt semmit sőt meg is hallgatta velem a dalokat. Már 5 éve imádom őket,most már 16 éves vagyok és anyum még mindig nem szólt semmit.De most miért is kellene? :) A fiúk a többi hírességekhez képest egy tök normális botránymentes életet élnek szóval legyen boldog hogy a lánya ilyen zenét hallgat,és nem valami botrányos énekesét! :D
2015. dec. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Annyira nem borzasztóak, tipikus fiúbanda. Hadd hallgassa, majd kinövi.
2015. dec. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, nem vagyok anyuka de én is imádom/imádtam a 1D-t tulajdonképpen mint ahogyan azt az elöttemlévők is írták ez egy teljesen botrány mentes banda nem szoktam őket csúnyán beszélni hallani ugy hogy semmi baj nincs azzal ha a lányod szereti ezt a fiúbandát. Pl.: Justin Bieber-nél sokkal jobb a One Direction, egyik sem drogozik/iszik rendszeresen, lények a lényegben: hadd szeresse csak a 1D-t nem lesz tőle semmi baja.
2015. dec. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotokat!
2015. dec. 4. 21:39
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Huh, hát a szövegeik azért nem olyanok, mint régen, már bőven van szó róluk "felnőttesebb dolgokról" is, de olyan szépen vannak megfogalmazva, hogy szerintem nincs gond velük, hiszen egy 12 éves még nem tud olyan szinten angolul, hogy értené ezeket a metaforákat, hogy pl. a "loaded gun" mit jelent, ez szerintem majd később fog leesni neki. :D Én rajongójuk vagyok, és habár nagyon ritkán esik kisebb folt a hírnevükön (pl. drog"botrány" 2014 tavaszán) én úgy gondolom, nagyon jó példaképek, példamutató a viselkedésük, tisztelettudóak, a nőket tisztelik, támogatják az LGBT közösséget, én csak jót tudok mondani róluk. :')
2015. dec. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
arra hogy miért nem intéztem el anno amikor még 60 ezerből meglett volna.
2015. dec. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!